Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Baba mellett hogy sikerült...

Baba mellett hogy sikerült lefogyni?

Figyelt kérdés

Azért ide írom,mert ugye konditerembe, futni, sportolni, stb. nem tudok eljárni egy 5hós baba mellett. Vészes diéta sem megy,mert félek hogy rosszul leszek vagy valami..

Szóval ti hogy csináltátok?


2011. jún. 7. 19:28
 1/10 A kérdező kommentje:
50kgrólindultam a terhesség elején,80al fejeztem be,most 75vagyok(-5kg a baba,víz, méhlepény).
2011. jún. 7. 19:31
 2/10 anonim ***** válasza:
0%

Márpedig olyan nincs, hogy se nem sportolsz, se nem diétázol.


Napi fél órát mindenki tud találni egy kis futásra. Ha kell, hajnalban. Megéri. Nyilván áldozat, de máshogy nem megy.


A diéta pedig nem koplalás, csak egészséges étrend, napi 5x étkezés édesség, junkfood és szénhidrátbombák mellőzésével, sok fehérje, sok víz.


És mozgás, mozgás, mozgás!!!

2011. jún. 7. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Este 7kor megfurdetema kisfiam, elalszik legkesobb 8ra, es utana csinalom a Rubint Reka vagy Norbi dvd-it. Van olyan nap amikor meg tudom csinalni RR 90 perces alakreformjat. Emellett odafigyelek hogy alig egyek szenhidratot.

Az en kisfiam 4 es fel honapos, 3 hete kezdtem es lement 7kg.

2011. jún. 7. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Hát elég sokat felszedtél, és ez tényleg nagyon kevés ami eddig lement.

(én 20 kilót szedtem fel, de kapásból a szülésután 10 kilóval könyebben jöttem haza, aztán szép lassan lement 6 kiló)

a baba meg minden cucc kb 7-8 kiló, ahány kiló a gyerek + mégegyszer annyi a többi cucc.


Szóval én sem tudok sehova eljárni, mert nincsen egy rokon sem a közelben, de még barát sem akire hagyhatom.

De egyszerüen nem eszek édeséget, nem eszek kenyeret max reggelire egy zsemlét, se tésztát még nagyon rízst sem. rengeteg párolt zöldséget, föleg hogy egyszerü megfözni a gyerekével. nagyon sok gyümölcsöt, és persze húst is.

sokszor veszek kész ételt ami nem zsíros vagy cukros. de azért hétvégeken elmegyünk fagyizni, vagy lemegy a rántott hús is, de csak kevés.


nekem (most 8 hós a lányom) vissza ment teljesen a szülés elötti súlyra, de én 5 kilóval többel kezdtem a terhességet mint voltam, így még azt a terhesség elött +5 kilóit kell leadni. ez már nagyon nehéz.


szerintem tüzzél ki apró célokat. pl 8 hós korára leadsz 5 kilót. (elöször gyorsan megy), majd minden második hónapban 1 kilót, ha több is lemegy meg csak örülsz neki.

2011. jún. 7. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Diétát úgy értem hogy napi 1almán nem tudok ellenni.

Mozgást meg úgy hogy futni nem járok, mert ki vigyáz a picire

2at kipróbálom

2011. jún. 7. 19:55
 6/10 anonim ***** válasza:

Én is - viszonylag - kis súllyal kezdtem a terhességet. 54 és a végére lettem 80on túl. Mivel tejem nem volt csak pár hétig, így hamar elkezdtem futni, az első alkalom nagyhalál, még a második is, de csak sikerült visszafogynom és már élvezetből teszem. Nekem az otthoni torna nem megy.

Viszont, egy valami nagyon fotnos, hogy fejben kell eldönteni, hogy akarsz fogyni! Mindig legyen a tudatodban, minden étkezésnél!!!

2011. jún. 7. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%
Hacsak nem egyedül neveled a gyereket, akkor biztosan tudsz szakítani fél órát, kelj korábban, bízd a férjedre. Vagy próbáld ki a babakocsis futást.
2011. jún. 7. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Én hetente kétszer járok a kondi terembe bicajozni, meg nagyon szeretem az elliptikus trénert, meg a steppert is.

Általában nagyon változó, mikor tudok elmenni. Amikor épp van aki vigyázzon a bébire 3,5 hónapos, most már rá merem bízni apukámra is. Csak ő van, meg a férjem. De inkább apura bízom, mert ő 3 műszakban dolgozik, így általában nap közben ráér 1-1 órára. És így nem az van, hogy amikor a férjem hazaér, én akkor megyek el. De a heti két napból az egyik pl. szombat reggel. Akkor reggel felkelek 6-kor a kislányomhoz, megetetem, visszateszem aludni, és én olyan 7-fél 8-kor elmegyek. Aztán amikor ébred, akkor a férjem van vele.

Szerintem meg lehet oldani, ha igazán akarja az ember. Tényleg nem bántásból mondom, de amíg nem volt kedvem, én is mindig megmagyaráztam, miért nincs időm. :)

2011. jún. 7. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Hááát...Én mikor 3 hónapos lett a babánk elkezdtem heti 3-szor járni futni esténként a barátnőimmel és emellett eljártunk pilatesre.

Amíg én odavoltam,addig Apa volt vele.A lányunk tápszeres születésétől fogva,szóval megtudta etetni,így nem kellett folyton rohannom haza.

De emellett még kevesebbet is ettem.

Szerintem úgy nem fog menni a fogyás,hogy nem diétázol és nem sportolsz.Vannak persze bogyók,amik segítik a fogyást,de azok nem olyan jók...


Azt nem tudod megoldani,hogy eljárj néha valahova a barátnőiddel és addig a párod vagy egy másik rokon vigyáz a picire?

2011. jún. 7. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Szia!


Nálam a 6 óra utáni nem evés vált be.

Ha van egy kis időd,tornázz otthon,míg a baba alszik vagy nézelődik.

Én nem ettem kenyeret és 6után egyáltalán nem,BEVÁLT. Nem fogsz egy hét alatt 10kg-ot leadni,de lassan megy az.

Az első terhességemnél 23kg-ot szedtem fel,leadtam 14kg,mire jött a második baba. Most újra kezdem,csak még szoptatok és félek,h elmegy a tejem,de odafigyelek nagyon.


KITARTÁS!!!!!!!!!!!!!!!

2011. jún. 7. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!