Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van valakinek Quatro Infinity...

Van valakinek Quatro Infinity 3 sport babakocsija? Megvagy vele elégedve?

Figyelt kérdés
Most 7hónapos a kisfiam még télen is fogjuk tudni használni? Mennyire kicsi összecsukva? Kényelmesen tud benne a baba aludni?
2011. jún. 8. 10:12
 1/5 anonim ***** válasza:
Megnéztem nekem tetszik! Hasonlom van,abban kényelmesen alszik a baba! A habositott müanyag kerekeket viszont nem nagyon szeretem,2 hét után nagyon csunya lesz már,de aztán tovább nem nagyon kopik,csak randa,meg megkeményedik egy idő után,lehet hogy a fagyban?
2011. jún. 8. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nemtudom! Neked milyen van? Igazából nekünk kunert vip van de elakarom adni mert nagy batár alig fér be a csomiba. Szerinted hol tudnám megnézni személyesen mert ezt csak a teszeszen láttam!
2011. jún. 8. 10:30
 3/5 anonim ***** válasza:
Szia! Megvetted végül a Quatro Infinityt? Meg vagy vele elégedve? Én neeemmm!!!!!! Nagyon kemény, kényelmetlen a kislányomnak. :((Légyszi ha tudsz, írj. köszönöm:(
2011. júl. 9. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ócska gagyi szar az egész. Kétezer forintot sem adnék érte!
2011. aug. 15. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Kedves utolsó ! mi a baj a babakocsival? Én most szerettem volna megrendelni. Mekkora a kerék átnérője?
2011. aug. 16. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!