Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van valakinek Adamex Quatro...

Van valakinek Adamex Quatro Infinito 3 sport babakocsija? Mi a tapasztalatatok róla?

Figyelt kérdés
2011. szept. 2. 15:43
 1/10 anonim ***** válasza:
esetleg ha képet tudnál linkelni:)
2011. szept. 2. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nem a Quatri Infinity-re gondolsz?
2011. szept. 2. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
De arra gondoltam, bocsi, csak félre gépeltem.
2011. szept. 2. 17:13
 4/10 anonim ***** válasza:
Volt, de visszaküldtem. Nem állítható a lábtartó és nincs rúgózása, olyan keménynek tűnik. Aztán vettem helyette espiro magic 4 et, azt imádom.
2011. szept. 2. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

[link]

Erre a babakocsira gondoltam.

2011. szept. 2. 17:49
 6/10 anonim ***** válasza:
80%
Első,második válaszoló vagyok, én is félregépeltem, Quatro-t akartam írni. Nekem sajnos ilyen van, használtam is egy darabig-főleg amíg a babám nem nagyon ült, addig jó volt. Amióta ül, nem használom, mert kemény a háttámlája, kemény az ülőfelülete, nagyon kényelmetlen neki. Sírt, amikor hosszabb útra vittem benne. Azt hittem ő sem fogja szeretni a babakocsizást, mint sok más baba. Aztán vettem használtan egy Top Ridert(harmad annyiba került), és imádja, ő is, én is. Szóval SENKINEK nem ajánlom! Szép, de sz@r. Sajnos. 30-at én is kidobtam rá. Nincs szivem eladni, mert nem akarok senkinek rosszat:(
2011. szept. 3. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a válaszokat. Meggyőztetek, nem veszek olyan babakocsit. Még a chipolino Allegrát néztem, meg a Baby Desing Sprintet, ezeken gondolkozok.
2011. szept. 3. 21:17
 8/10 anonim válasza:
Ránéztem erre az Adamex Quatro bejegyzésre és én inkább az Alicia.hu bababolt és baba magazin [link] bejegyzésében szereplő kocsit ajánlanám. Érdemes ránézni miért is.
2012. febr. 6. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Érdekes bejegyzés a babakocsi háttámlája kemény:Aztán a kidobtam 30-at rá szöveg. A háttámla pont azért kemény, hogy tartsa a gerincoszlopot. A kocsiba bele lehet helyezni pl. szivacsot, de pléd is megteszi. Ezek szerint ha kemény az ágyad, akkor kuka?! :) Szerintem Te csak fikázni akartál!
2012. febr. 6. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nagyon szuper babakocsi. Annyira meg vagyok vele elégedve, és imádom. Az autóba kis helyet foglal, egy kézzel tudom kinyitni, a gyerek alhat benne, vagy akár ülhet. Alul a tároló részbe tudok pakolni. Szerintem nagyon klassz kocsi. Már megvan 4 éve, de még mindig mintha új lenne, pedig használom sokat. Ár érték arány is jó.

A háttámla pont azért jó, hogy megtámassza a baba hátát. Ha puha lenne, akkor nagyon rosszat tenne a pici gerincének, kis izmainak! DE nem vettem észre, hogy keményebb lenne más kocsihoz képest.

2017. márc. 20. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!