Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen barackot lehet adni 10...

Milyen barackot lehet adni 10 hós babának?

Figyelt kérdés
A zöldségestől még nem mertem venni, ki tudja, honnan van... A konzerveset, vagy befőtteket lehet adni?
2011. jún. 8. 22:23
 1/5 anonim ***** válasza:

szia

én kivárnám a hazai termésűt,

a konzervben, befőttben nem tudod honnan van a barack, és tele van cukorral tartósítószerrel.

Ha eddig nem kapott, most már 1-2 hétig ráér. Aztán egész nyáron kaphat.

2011. jún. 8. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
En adok neki konzervest, befottet es zoldsegesnel vasarolt frisset is. A frisset jobban preferalom, mert az nem tartalmaz hozzaadott cukrot. Mi olyan orszagban elunk, ahol nem terem meg szinte semmilyen gyumolcs, ugyhogy en mindig zoldsegestol veszem, kulonben sose ennenk friss gyumolcsot :).
2011. jún. 8. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Őszit,sárgát,nektarint.


Bár én zöldséges csemete vagyok,igy én tudom,hogy apukám honnan hozza az árut,ezért merek adni.


Ui.sárgabarackot héj nélkül kell adni

2011. jún. 8. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi!
2011. jún. 8. 22:39
 5/5 anonim ***** válasza:

Én is adok Neki befőttet is,vettem már barit de még elég vízízű. Sőt már gyümölcs levest is evett a babám. Joghurtos habarással csináltam neki.

9 hós baba anyukája

2011. jún. 9. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!