Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek érdemes egy...

Szerintetek érdemes egy anyatejes, nem kakilós babának 3 hónaposan barackot adni, hogy legyen széklete?

Figyelt kérdés
2010. júl. 16. 15:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem.

Anyatejes babák ritkábban kakilnak. Ha nagyon durva lenne, vagyis sok nap eltelne kaki nélkül, én inkább mással próbálkoznék egyenlőre (pl. Laevolak szirup).

A gyümivel még ráér, főleg ha van elég tej.

2010. júl. 16. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
32%
Szigorúan tilos mert mérgezed a gyerekedet olvass bele pár kérdésbe.6 hónapos kor elött csak tej vagy táp mert allergiás lesz!!!!!!!
2010. júl. 16. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
75%

Nem! CSak többet ártasz az emésztőrendszere fejlődésének.

Anyatejesnél normálisnak tekihtnető a heti egy széklet is.

2010. júl. 16. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Első vagyok és a 2.nak írom.

Azért az túlzás, hogy mérgezné. Ezek szerint 20-30 évvel ezelőtt még minden babát mérgezett az anyukája??? Én is kaptam, mégsem vagyok allergiás. Tény, hogy fejlődött az orvostudomány, és most már nem javasolják a korai hozzátáplálást, de ne legyünk már ennyire szélsőségesek!!!

2010. júl. 16. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
75%
nálunk egyszer volt rá szükség,de a cukros kamillatea is segített.
2010. júl. 16. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
48%
A gyerekorvos szerint egy kávéskanál frissen csavart őszilevet lehet erre a célra,a hasfájásra meg almalevet már 2 hónapos kortól.Azért ő csak tudja,bár sokszor sok mindent lehet olvasni,és mindenki másképp mondja,attól függően milyen korosztály,mikor mi volt az elfogadott.
2010. júl. 16. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
18%
Azért van most annyi fiatal felnőtt allergiás, mert régen olyan korán elkezdték táplálni egyébb élelemmel a csecsemőket.
2010. júl. 16. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
74%
nekünk is egy-két korty cukros kamillateát javasolt a gyerekorvos. volt amikor 5 napig nem kakilt szegéykém. én még nem adnék gyümölcsöt, bár gondolom 1-2 kiskanál gyümölcslé székletindításra nem katasztrófa.
2010. júl. 16. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem érdemes,mert azt sem tudhatod hogy a Te Babádat "meghajtja" a barack!Az enyémet pl megfogja!De az alma is!

Szóval én is inkább máshogy segítenék neki!Édeskömény tea,vagy a kamilla tea!Én már azt i scsináltam 8nálunk bevált)Hogy én ittam az édeskömény teát!

Amúgy lehet a Te étrendeden kellene változtatni,és minden rendbe jönne!De az is előfordulhat hogy 3 hósan kinövi az egészet és nem fog küzdeni a kakiért!

Kisérletezni kell!Nekem pl 5 hetembe tellt mire rájöttem hogy én szopi alatt nem ihatom annyira nagyon ajánlott rostosleveket!Csak zöld teát ihattam (itthon főzöttet),mert az nem bántotta a pociját!

de nálunk 3 hónapos kora ztán sokkal egyszerűbb lett minden és 6 hós koráig csak anyatejet kapott!

kitartás, és remélem találsz jó megoldást!

2010. júl. 16. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
48%
Szerintem eseteleg pár kanál szilvalét adj neki, arról még nem hallottam, hogy hasfogó. A Levolac szirupban biztos több olyan anyag van, ami nem természetes, ellentétben a szilvával, vagy a barackkal. Egy-két kiskanálnyitól nem lesz semmi baja, legfeljebb megkönnyebbül.
2010. júl. 16. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!