Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ananászos csirkét csináltam...

Ananászos csirkét csináltam krumplival, ezt összeturmixolhatom 8 hós lányomnak? Mármint az ananászra vagyok kíváncsi?

Figyelt kérdés

Csirkét meg a krumplit már eszi

köszi


2009. márc. 20. 12:59
 1/5 A kérdező kommentje:
Az ananász főtt-sült!
2009. márc. 20. 12:59
 2/5 anonim ***** válasza:
Elvileg 18-hónaptól, gondolom sokan adják előbb.
2009. márc. 20. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Először próbáld meg álá natúr adni, nem főzve sütve.

Csak nagyon keveset, mert allergizálhat!!!

Én 11 hósan kóstoltattam vele, persze a védőnő tiltotta...

De én 4 hetesen kaptam annak idején ananászlevet, gondoltam megpróbálom. Nem lett semmi baja.


Ha önmagában nem lesz baja az ananásztól, utána adhtod neki nyugodtan. Én főzve sütve még sosem ettem. Milyen íze van úgy? Finom?

2009. márc. 20. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

igen nagyon finom, úgy szoktam, hogy csirkemellet csíkokra vágok, fűszerezem, deli, bors, ezt egy gazdagon kivajazott tepsibe rakom, jól elegyengetem, erre kerül körbe a szeletelt csülöksonka, erre pedig az ananász darabok(2 konzervvel szoktam)az ananászlevéből egy picit öntesz rá, ezután nyakon öntöd 3dl tejszínnel, egy nagy csupor tejfölt összekeversz 15 dkg trapista sajttal és elkened a tetején. Szép aranybarnára sütöd kb 45 perc, talán még annyi sem, mindig figyelni szoktam 30 perc után.

Isteni finom

2009. márc. 20. 17:17
 5/5 anonim ***** válasza:

HM:)

Köszi a receptet! Kipróbálom:)

2009. márc. 21. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!