Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ki akarok próbálni valami új,...

Valakiasokközül kérdése:

Ki akarok próbálni valami új, extrém hajszínt. Piros árnyalataira gondolok. Szerintetek mit érdemes kipróbálni? Milyen fajta hajfestéket? Ennek mennyi az ára? Milyen tartós? S milyen sampont használtok hogy tartósabb legyen?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 1. 21:30
 1/5 anonim válasza:
0%
helyedben nem választanék ilyen vad hajszínt, mert soha többé nem fogod magadnak tudni visszavarázsolni az eredeti hajszínedet.
2011. ápr. 1. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én pirostól a ciklámenen át a narancsságáig és a sötétvöröses-lilásig kb. mindent próbáltam már.

Ami fontos: NE! bolti festéket vegyél, hanem kizárólag fodrászkellékeset, színpalettáról. Keverőszínnel a legtutibb, azok igazán élénkek.

Amik nekem beávltak: Wella, Londa, Alfaparf (1500-3000 kategóriák)

Amik nem: Palette, Garnier.

Van egy nagyon jó cucc egyébként, Jeans Color a neve, ez arra jó, hogyha már kezd kopni a hajad színe (a vörös sosem tartós, akkor sem, ha a legdrágább festéket veszed), akkor bekened vele (ilyen habszerű, extrém színekben létezik csak), félórát rajta hagyod, mint a pakolást, és újra gyönyörű, élénk színe lesz a hajadnak. Ebből kb. 10 havi adag kerül 5000 ft-ba.

Ami még lényeges, hogy ha könnyen törik/szárad a hajad, mindenképp kend hajpakolással, ha festeni kezded, mert megárthat neki.

Egyébként az meg baromság, hogy sosem szerzed vissza az eredeti hajszíned, ha befestetted, mert dehogynem - le kell növeszteni (befested valami az eredetihez közeli árnyalatra, és mehet is...)

2011. ápr. 1. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én sötétbarna vagyok eredetileg, de voltam már fekete, vörös és gesztenye is, de mindig visszajött az eredeti hajszínem...
2011. ápr. 2. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Ezeknél visszajön még, de az ilyen élénkeknél nem valószínű.
2011. ápr. 2. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm:] nekem eddig csak sima intenzív vörös volt a hajam. de most valami élénkebb-lilásabb árnyalatot akarok:D
2011. máj. 16. 17:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!