Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit vigyünk egy 4 hetes...

Mit vigyünk egy 4 hetes kislánynak ajándékba? Ötlet?

Figyelt kérdés
Ruhája van rengeteg.
2011. jún. 9. 11:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ha nincs neki esetleg pihenőszék vagy játszószönyeg!
2011. jún. 9. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Szerintem simán megkérdezheted mire van szükségük! Ha ruha van,akkor popsitörlő, pelus, babaolaj stb. amilyet persze használnak, abból sosem elég! Vagy forgó az ágy fölé,ami hiányzik nekik!

38+1 hkm

2011. jún. 9. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Csörgők vagy valamilyen jól fogható kis játék. (jól fogható: legyen benne valami vékony rész, amire pont rááll a baba pici keze)

Vagy valami színes kép a babaszobába. Én mondjuk sokat festek, és a lányomnak is festettem színes-mesés-állatos képeket. Imádja nézegetni!

De vehetsz olyat, ami majd később lesz jó: zenélős babatelefon, zenélő állatok.

2011. jún. 9. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Zenélő -forgó kiságy fölé, babakocsira kifeszíthető csörgő (sokáig jó lesz és nem túl drága! játszószőnyeg,babápolási cikkek (ha még nem is használnak boltit, később fognak), pihenőszék (később jó szolgálatot tesz!). Remélem, tudtál válogatni!:)
2011. jún. 9. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Valamilyen zenélő játékot , babakozmetikumokat (fürdető, sampon), esetleg egy szép ágyneműt vagy babakocsi-csörgőt, fürdőlepedő.
2011. jún. 9. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

saját magunkból kiindulva: még jó sokáig nem fog játszani, a nagyszülők, stb. el fogják látni játékkal. ruhákkal mi is tele voltunk és kaptunk is, főleg 3-6 hónaposra való ruhákat. ő pont a legnagyobb melegben tölti a 3 és 6 hónapot, ezért alig tudjuk kihasználni a kapott, egyébként gyönyörű ruhákat.

ami mindig jól jön az a popsitörlő, pelenka. mi ezeknek örülünk mindig, bár lehet, hogy a te ismerősöd nem ilyen gyakorlatias és valami eredetibb dolog jobban tetszene neki.

abban, hogy mi a tuti befutó, sajnos nem tudok segíteni, csak leírtam a buktatókat. ami tulajdonképpen nem is buktató, csak ha valami igazán jót szeretnél, ezeket nem árt figyelni/figyelembe venni

2011. jún. 9. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Kiságy forgó, pihenőszék már van! A játszószőnyegről nem tudok.
2011. jún. 9. 12:02
 8/11 anonim ***** válasza:
ha babakozmetikum mellett döntesz, akkor ajánlom a babé termékeket. most nagyon népszerűek és jók is. csak kicsit drága, de ajándékba jó.
2011. jún. 9. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

vékony, színes, mosható pléd!


A babának is tetszeni fog, és az anyuka is örülni fog, hogy van elég váltás, ha a többi mosásban van a sok bukás és miegyéb miatt...

2011. jún. 9. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Mintás textil pelus!!! Annyira jópofák, kislányom hosszú ideig nézegette őket (Tesco-ban már többször is láttam). Babakozmetikumokhoz annyi: nekünk voltak "kedvencek" és kaptunk ajándékba egy csomót, amik annyira nem jöttek be (pl. kiütéses lett a babám bőre tőle.....) Érdemes talán megtudakolni, milyet használnak.
2011. jún. 9. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!