Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit vihetnék ajándékba 8...

Mit vihetnék ajándékba 8 hónapos kislánynak?

Figyelt kérdés
Sajnos a kézügyességem elég gyér ,így inkább vennem (rendelnem ) kellene valamit !
2010. júl. 4. 10:20
 1/6 anonim ***** válasza:
az mondjuk attól is függ, hogy miket tud már az a baba! vigyél neki valami zenélős játékot...
2010. júl. 4. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem is valami zenélö játékot válassz,annak minden baba nagyon örül,mert nekik az még nagyon érdekes,nekem is van egy 9hónapos babám,ö is ezeket a zenélö játékokat szereti a legjobban!:)
2010. júl. 4. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én valami készségfejlesztő játékot javasolnék, jók ezek a formabedobós játékok pl.
2010. júl. 4. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én pl gyümölcsöt vinnék. Már van friss őszibarack, sárgadinnye, lehet kapni banánt, meggyet. Én szeretek gyümölcsöt kapni!
2010. júl. 7. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

én a magam nevében két (lassan 3 ) gyermek anyjaként elmondhatom, hogy a zenélős játékok az őrületbe kergetik a szülőket. A férjem már mondta, hogy ő csak azt fog venni a rokonok gyerekeinek bosszúból :-) Igazán nem is értem, hogy nem lehet egy kismotort úgy venni, hogy ne legyen rajta valami kapcsoló ami aztán olyan hangot ad, mintha a forma1 és valami disco keveréke lenne.. no mindegy.

Amúgy én állatokat ábrázoló képeskönyvet vennék. Az én lányom már fél évesen ülve nézegette őket félórákig. Anyuval szépen neki lehet ülni, és álmélkodni a jószágokon. Vagy lehet kapni mondókás, babaénekeket tartalmazó könyvet, amit az anyuka mosogatás közben is tud énekelni akár :-)

2010. júl. 7. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én kiszokni mániás vagyok így tőbbek kőzőtt azt viszek minden babához illetve szeretem ha nekünk is hoznak ajándékba.

Egyébként a kőnyvet illetve a készségfejlesztőket favorizálom,mind adni,mind kapni.Pl egy 8 hónapos baba már ül a kádba így egy jópofa pancsolós játék is szuper ajándék,szerintem

[link]

2010. júl. 7. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!