Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3 hónapos babád hányszor...

3 hónapos babád hányszor eszik éjszaka?

Figyelt kérdés
2011. jún. 9. 13:27
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Azt hagy kérdezzem már meg, hogy akinek nem kel 2-3 hónaposan a babája vagy csak egyszer hajnalban az hogy csinálta ezt? Nekem 13,5 hónapos volt amikor leszoktattam az éjjeli 2x-i kelésről (persze akkor már nem enni kelt fel) és nekem ez borzasztó volt mert tulajdonképpen addig nem aludtam soha egy normálisat. Most jön a kistesó és szeretném ha vele más lenne ezért kérdezem.
2011. jún. 9. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%

Én úgy szoktattam le, hogy mikor kelt éjjel, akkor nem ugrottam egyből hozzá.Vártam 5-10 percet és volt mikor vissza aludt.Ez egyre gyakoribb volt és most már havonta 1-2 eset van mikor éjjel fel kel.És elalvás előtt sokat játszunk vele, próbáljuk ki fárasztani, és akkor sokkal jobban alszik.

5 hós babás anyuka

2011. jún. 9. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Az én lányom mindig csak akkor ébredt, ha éhes volt, már az első naptól kezdve. Aztán 7 hetesen összehozta a két éjszakai evést 1-nek. Rá két hétre pedig már kibírta reggel 6-ig. Most 15 hetes, ugyanúgy 6-kor kel, de este 8-kor már alszik. Mondjuk ő tápszeres, valószínű, hogy jobban eltelíti a pocakját.
2011. jún. 9. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
3 hónapos koráig egyszer evett hajnal 4-5 körül, vagy átaludta az éjszakát. Utána változott és legalább kétszer kelt, msot 7 hós és kijött két foga, így nyugisabb lett emgint és egyszer ezsik 4 körül:) 8ig alsuik utána tovább
2011. jún. 9. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Egyszer sem, már 1 hónapja tuti.

Hajnalban, vagy reggel 6-7körül eszik félálomban, majd alszik tovább.

este van, hogy 9, van, hogy 11 körül fekszünk le, akkor eszik

2011. jún. 9. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Ja, lemaradt: mi semmit nem csináltunk, 1-1 nap nagyon elfáradt, és akkor aludta át először az éjszakát, aztán már csak enni kelt fel ált. 1x, félálomban, de 1,5-2 hós kora óta még azt sem.


Annyi, hogy Ő mellettem alszik, nem tudom, ez számít-e.

2011. jún. 9. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Egyszer sem! 9-kor fekszik le reggel 5 és 6 között kel fel eszik és alszik tovább! 6 hetes kora óta igy van!
2011. jún. 9. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!