Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Baba kerékpáros sisakot (45...

Baba kerékpáros sisakot (45 cm-es fejkörméretre) hol lehet venni?

Figyelt kérdés

Sajnos mindegyik nagy a másfél éves lányom fejére... Én meg biztosabbnak érzem, ha van rajta sisak...

A decathlonos baba 46-52 cm, a gyerek meg 47-53 cm.


2011. jún. 9. 15:08
 1/8 anonim ***** válasza:
Mi a Decathlonban vettük, hátul állíthatós. Rápróbáltad a baba fejére? Mert nem biztos, hogy a ráírt méret valós.
2011. jún. 9. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

A Decathlonban van tutira, legalább is az én lányom fejére passzolt, bár neki elég nagy a feje, olyan 50 cm körüli.

Máshol kapható sisakok lötyögnek rajta.

Azért jól gondold meg, hogy veszel e, mert mi nem tudjuk használni, mert magas a háttámla, hogy mindig előre tolja a szemébe a sisakot, így nem lát ki szegény.:(

2011. jún. 9. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

igen, rápróbáltam, és lötyögött, nagyon....

pedig nem egy kisfejű gyerek :D

2011. jún. 9. 15:24
 4/8 anonim ***** válasza:

Azt a drága 6-8000 forintosat próbáltad? Most nem emlékszem pontosan az árára. Mert két különböző babsisak van. Az olcsó egyszínű nagyobb mint a mintás drága.

Sajnos jobban nem tudom leírni!

2011. jún. 9. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

mindet :)


az egyszínű az a 47-53 cm-es, és olcsó. a mintás (kék alapon béka vagy méh, vagymicsoda), az a babasisak (6 hónapos kortól ajánlott), 46-52 cm-es. és olyan 6-7 ezer ft volt.


és mindegyiket felpróbáltam rá. (kék, sárga, piros, rózsaszín, meg a mintás bébi).

a legolcsóbb kék nem állítható méretű, a többi igen, de még úgy sem elég pici.


köszi azért!!!

2011. jún. 9. 15:54
 6/8 anonim ***** válasza:

Nézd csak! A Brendonban van!

[link]

2011. jún. 9. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
A debreceni Babavilágban láttam ilyen babasisakot aranyos mintákkal. Lassan nekem is venni kell.
2011. jún. 9. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Hű, nagyon köszönöm!!!!!!!!!!!!!!!


És most nézem, a gyerekülések is milyen jó áron vannak itt!


Köszönöm még egyszer!

2011. jún. 10. 13:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!