Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kerékpáros gyerekülésben...

Kerékpáros gyerekülésben kötelező a gyereknek bukósisak?

Figyelt kérdés
14 hónapos
2011. júl. 18. 11:35
 1/10 anonim ***** válasza:
Aki nem ad rá, az nem normális.
2011. júl. 18. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
14 hónaposra IGEN!!!!
2011. júl. 18. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Tudtommal igen kötelező a bukósisak!Este 6után a világítás és a mellény is rajtad!!Rendőr simán meg is büntethet!
2011. júl. 18. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok a kisfiam 3,5éves és igenis adok rá sőt még kéri és szereti is!
2011. júl. 18. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!Van még valami amit jó tudnom indulás előtt?Mi kötelező még?


Még egyszer köszi!!

2011. júl. 18. 12:29
 6/10 anonim ***** válasza:

Igen, igen és mégegyszer igen!

Ismerősömék szeretnek biciklizni, ám a 16 hónapos babájuk állítólag nem tűri a sisakot.

Két hete volt egy szerencsés kimenetelű balesetük, de bele se merek gondolni milyen tragédia is történhetett volna.

A villamos sín megdobta a biciklit és oldalról belecsapódtak a betonba. Isteni szerencse, hogy a picurnak csak a füle és a fél arca horzsolódott.

Bele gondolni is rossz, hogy egy ilyen becsapódással milyen károsodása is lehetett volna.

Felelősség teljes szülei vannak amúgy, jó emberek, de erre nem gondoltak. Hiába biciklis család, ha a pici nem tűri a sisakot, és még pici ahhoz, hogy szükségességét megértse, akkor addig ezt a fajta közlekedési módot hanyagolni kell, mert minden túlzás nélkül állíthatom, hogy akár az életébe is kerülhetett volna ez a múlt heti eset.

2011. júl. 18. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Itt van minden mai kell



[link]

2011. júl. 18. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én falun lakom, itt még egy gyereken sem láttam sisakot.Városban igen.Kötelezőnek szerintem nem kötelező, mert még senkit sem büntett ezért rendőr(nálunk), inkább ajánlott.
2011. júl. 18. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Elég nagy baj.
2011. júl. 18. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Fejér megyében igenis kötelező és minket már állítottak meg rendőrök a kisfiammal és minden rendben volt!!És ezt tőlük tudom!!
2011. júl. 18. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!