Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Vásároltatok már a brendon...

Vásároltatok már a brendon outletben? Nem csak átverés amit felraknak és csak vásárlócsalogató lenne? Vidékről mennénk fel pár dologért és félek, hogy talán nincs is belőle, amire odaérünk.

Figyelt kérdés
Tapasztalatok?Ami fent van a neten termék abból általában több is van?
2009. márc. 20. 14:33
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
71%
mi a webcím, ha kérdezhetem??de állítólag igen jó
2009. márc. 20. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Én általában mindig ott vásárolok! A neten csak a töredéke van fent,vannak olyan termékek is ami kiállított darab vagy van egy kis szövethuzodás ezeket a termékeket 5- 10 ezer ft olcsóbban meg lehet venni! Én így vettem a babakocsimat nem is látszik a hiba!
2009. márc. 20. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
www.brendon outlet.hu
2009. márc. 20. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
www.brendon.hu.ezen belül megtalálod.
2009. márc. 20. 14:38
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
[link] az elöbb rosszul írtam
2009. márc. 20. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
82%

mi már többször is voltunk ott, és 1-2 kivétellel megkaptuk amit kinéztünk előtte a honlapjukon (vol ami addigra elfogyott). Sőt, olyan is volt, a helyszínen végül egy másik cucc mellett döntöttünk, mert élőben ez jobbnak tűnt mint korábban amit kinéztem a neten.


Amúgy van telefonszámuk, fel lehet hívni őket, és megnézik, hogy egyáltalán van-e még raktárkészlet az adott termékből. Persze ez sem 100% garancia, hogy mire odaértek, még akad belőle, de támpontnak jó, mert ha azt mondják, hogy már csak 5 vagy 10 van, egész mások az esélyek, mintha azt mondják hogy 50-60 db...

2009. márc. 20. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
93%

ha a babaoutletre gondolsz, ami a soroksari uton van, par dolgot vettunk ott, de vegulis csalodas volt, nem volt olyan sok jo dolog.. (egy halozsakot meg egy kabatkat vettunk, brendonos volt mindketto, es olcsó, az teny, de a valasztek nem volt "brendonos")


ha mar pestre jottok, nezzetek be az Elefáni babadiszkontba, ott sok olcsó cucc van.

2009. márc. 20. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
84%
mi sűrűn megyünk mert jó dolgok vannak benne de van sokszor,hogy nincs már meg még nincs felrakva pl egy hete vettünk csomagolás sérült fisher-p zenélőkörforgót 10 ezer helyett 6 ért meg tök jó plüss brendonos rugit 4400 helyett 1790 de az olyan szép hogy megszólal.átlagban vannak ami a neten van.
2009. márc. 20. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Szupi testvérfellépőt (9000-ért)és autósülést 9-36kg(7900-ért)vettünk!Hibátlan mindkettő,garanciával!
2009. márc. 20. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk is bevált a brendon outlet. A neten általában tényleg kevesebb dolog van fent, mint az áruházban.

Mikor én kerestem valamit, rájuk telefonáltam és nagyon készségesen segítettek.

Mi ott vettünk etetőszéket, ami nem is volt fenn a neten. Kifutó modell 30 ezer helyett 16 ezer volt.

Az árakat azért hasonlítsátok össze más áruházéval is, mert nem minden olcsóbb ott mint máshoz. Nem minden outlet termék és ezt a weboldalukon hirdetik is.

Hívd fel őket mindenképpen, ha csak emiatt jönnétek

fel.

2009. márc. 20. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!