Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Átverés vagy tényleg használ?...

Átverés vagy tényleg használ? GYNEX CSEPPEKről tapasztalatok?

Figyelt kérdés
2011. okt. 15. 07:34
 1/5 anonim ***** válasza:
igazából minden használ ha tényleg hiszel benne, szerintem ez a legfontosabb. én hittem a teában ittam is 1 hónapot és teherbe estem, pedig régóta próbálkozunk.
2011. okt. 15. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
67%

Én cáfolom az első hozzászóló véleményét ,hogy csak hinni kell benne persze fontos dolog,bár arra sokan azt mondják placebó . Nekem volt egészségügyi problémám éveken keresztül ami leginkább lelkileg viselt meg a végén már mindent kipróbáltam ,GYNEX cseppet is ajánlották rá na meg hallottam hogy utána volt is akinek siekrült teherbe esni. Nagyon hittem benne de sajnos nem használt. Gynevac injekciókúrát is felvettem nagyon hittem ebben is ,de nem használt. Végül más segített a makacs problémámon szóval nálam a placebó mint olyan nem működik és amit. Sajnos baba még nincs.

Kedves kérdező egy próbát megér ,hallottam már jó véleményt a termékről. Sok sikert!

2011. okt. 15. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szia. Én sok jót olvastam róla, szedtem 3 hónapig, de semmi nem történt. :( Se nem állt be a ciklusom, és baba sem lett. Nekem a méhpempő vált be, azt tudom ajánlani! :)
2011. okt. 15. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Kedves utolsó "melyik" méhpempőt szeded? Én most az Flp-s Royal Jelly-t szedem, de baromi drága.
2011. okt. 15. 18:17
 5/5 anonim ***** válasza:
szia, én ugyan nem erre szedtem, de abbahagyása után első próbálkozásra összejött a baba, egy 2éve próbálkozó barátnőmnek ajánlottam, 1 hónapja szült, plusz egy barátnőmnek ajánlottam ciklus rendbetételére, múlt hónapban tesztelt pozitívat. Egy próbát megér:-)
2011. nov. 5. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!