Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ki hogy csinálja? Babám 4...

Ki hogy csinálja? Babám 4 honapos reggel tápszer tizoraira tejpép uzsira fözelék este tápszer lefekvés elött szintén tápszer. Jó igy? Egyébként a gyümölcs desszert az kivált egy teljed étkezést?

Figyelt kérdés
2009. márc. 20. 18:17
 1/3 Nikcsi ***** válasza:

Szia! Az en babam most lesz 5 honapos, nalunk igy zajlik:

reggel 8-fel 9 tapszer

tizorai 10-fel 11 kozott gyumolcs

ebed 12- fel 1 tapszer (ez lesz a kovetkezo amit kivaltok majd)

uzsonna fel 4-4 korul tapszer

vacsi1 6-fel 7 tejpep

vacsi2 lefekves elott 8 korul tapszer, de ezt mostanaban mar kihagyja.

Hajnalban ebred meg 1x enni.

2009. márc. 20. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
szia! 6 tápszer 9óra tápszer 12 főzi fél üveg +100tápszer 3óra tejpép 6 tápszer a következő kaja nekünk reggel 6 mert alszik végig.a gyümit a tejpéppel felváltva adom egyik nap ez a másik nap az. remélem segítettem
2009. márc. 20. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Kisfiam 4 és fél hónapos. Reggel fél7-7kor reggelizik tápszert. Aztán olyan 10felé gyümit eszik, fél1-1 felé ebédel tápit ismét(ezt szeretném majd főzivel kiváltani). 4 körül tejpép és este fél8kor vacsi megint tápszer és szunya :)Szerintem gyümivel nem tud annyira jól lakni, hogy kiváltson egy teljes étkezést. De lehet rosszul tudom.
2009. márc. 20. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!