Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Eldobom az agyam! Hallottatok...

Eldobom az agyam! Hallottatok már ilyet? Elektronikus sirás analizáló!

Figyelt kérdés
25000 ft-ért lehet kapni,5 féle bébi sirást ismer fel,és ki irja mi a baja a csecsemőnek!! Van ennek értelme??
2011. jún. 10. 12:15
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj kerdezo de ne ezen akkorat nevettem. :) Tenleg nem bantani akarlak es siman elhiszem, hogy van ilyen de szamomra nagyon nevetseges. Mivel ilyen jot nevettem rakeresek a neten (nem megvasarlas celjabol). :)
2011. jún. 10. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%

Fene tudja, most még mosolygok rajta, de lehet, hogy 5 év múlva már olyan elterjedt lesz, mint a légzésfigyelő.

Az én lányom napi 12 órákat bőgött végig, 6 hónapon át. S senki nem tudta mi baja, szóval ha jobban belegondolok, lehet, hogy jól jött volna egy elektronikus sírás analizáló. :)

De majd kérek mellé egy elektronikus dokit is, aki meg is mondja, mit lehet ilyenkor tenni. :)

2011. jún. 10. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
2011. jún. 10. 12:21
 4/22 A kérdező kommentje:
Ettől már csak az elektronikus popsitörlő melegitő a jobb...komolyan mondom,anyukáknak mindent el tudnak adni??
2011. jún. 10. 12:22
 5/22 anonim ***** válasza:

Persze, hogy el lehet adni mindent, csak egy kis jó reklám, és ha tömve van a zsebed, akkor már meg is vetted.

Elektronikus pótanyu még nincs? :):):)

Bár lesz majd olyan is!

2011. jún. 10. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
40%

nálam sokáig a kutacsvédő vitte a prímet, aztán átvette a vezetést a bevásárló kocsi védő kendő és most újabb nyertes termék került elő :)))


Hát nagyszerű, gratulálok mind a gyártónak, mind pedig T.Anyukáknak, akik megveszik eme remekbeszabott és amúgy nagyon hasznos termékeket..

2011. jún. 10. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%

Én "feltaláltam" az ANYAI MELLKAS-t :)

Hogy szeretnek a babák az anyukájuk mellkasán-vállán lenni, nem?

Van pihenőszék, etetőszék, játszószőnyeg, stb, miért nincsen műanyag anyai mellkas-váll egyben (mint egy próbababa), amire csak ráhelyezem a babát és jól van? :D :D :D

2011. jún. 10. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
Anyai szivhang utánzó plüss teknős sem semmi:-) Csak nehogy a teki kapja majd az anyáknapi ajándékot:-)
2011. jún. 10. 12:29
 9/22 anonim ***** válasza:

Van elektromos cumi melegen tartó is... :-)

Amíg a baba nem szívja, nehogy kihűljön már az a cumi!!!!

2011. jún. 10. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
:DDDDDDDDDDDDDDD
2011. jún. 10. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!