Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha babátok elalszik az autós...

Ha babátok elalszik az autós hordozóba (vagy akinek van félig dönthető háttámlájú babahintája) kiveszitek vagy egy picit maradhat benne (kb.1 óra időtartamra)?

Figyelt kérdés
2011. jún. 11. 13:43
 1/7 anonim ***** válasza:

mikor csecsemő volt csak akkor ültettem bele mikor muszáj volt. félig dönthető hintába meg egyáltalán nem


2-3 hónapos kora körül már hagytam benne aludni, akkor már nem csak max napi fél órát lehet használni

2011. jún. 11. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Néha-néha aludhat így a babám, de nem rendszeresen.

Amíg picike volt, sokszor "elráztam" a pihenőszékben/hordozóban, de utána áttettem a kiságyba, szerencsére nem ébredt fel. Ha rossz alvó lett volna, tuti ott hagyom, akkor nem mozgattam volna.

2011. jún. 11. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Két-három hónapos korában sokszor elaludt séta közben a hordozóban (az első 4-5 hónapban a babakocsira tettem a hordozót, pont azért ,hogyha alszik is fel tudjam hozni), úgy hoztam fel a lakásba és tettem az erkélyre, had aludjon tovább. Volt hogy 4-5 órát aludt így. Szeptemberi baba, így okt-nov-ben már rendesen be volt öltöztetve, hiába vettem volna ki álmában, a levetkőztetésre úgyis felébredt volna.
2011. jún. 11. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Amíg kicsi volt addig a hordozó huzata alá, ahol a mélyedés van, tettem egy kis puha párnát, hogy ne legyen annyira "ültetve".
2011. jún. 11. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Rendszeresen nem, de ha néha elaludt benne, akkor bennehagytam, az még nem hiszem, hogy árt. De azért ne altasd így rendszeresen!
2011. jún. 11. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem sokat utazik autóval, másra pedig nem igazán használom. Ha utazás közben elaludt, és még aludt akkor is, mikor megérkeztünk, akkor benne hagytam, és megvártam míg magától ébred. Ez kb. ha élete (2 hónap) folyamán kétszer vagy háromszor sikerült.
2011. jún. 11. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Az én babám most lesz 10hetes. Jó alvó éjjel, de nappal csak néha-néha szundít el egy kis időre. Általában a hintában (ami olyan mint egy pihenőszék) vagy a hordozóban teszi ezt meg (ide akkor teszem ha pl főznöm kell és ráteszem az asztalra h lásson). Eddig egy-két kivétellel áttettem mindig a kiságyba, mert olyan rossz volt nézni hogy lecsúszott, meg a fejecskéje is oldalrabiccent, nem tudtam maradhat-e így. Volt mikor felkelt, de inkább - gondoltam - mint hogy baja legyen. De akkor a főzés befejezése belefér ezek szerint :)
2011. jún. 12. 00:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!