Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Autós ülést, milyet?

Autós ülést, milyet?

Figyelt kérdés

A kislányom 7kg..5 és fél hónapos.

A bébihordozót vissza kell adnunk:( és már nem is túl kényelmes neki.

Autós ülést akarok neki venni.

Nem tudok dönteni,hogy 0-18kg-ig vagy 0-25 kg-ig vegyek és,hogy milyet.

Ki néztem egy Fisher price-t van valakinek valamilyen tapasztalata " vele"?

Nem tudok túl sok pénzt rá költeni,de szeretnék a pénztárcámhoz mérten a legjobbat venni.Személyes tapasztalatokat írnátok nekem?

Köszönöm...


2011. szept. 12. 19:44
 1/10 anonim ***** válasza:

én 0-18 vettem, Fp nincs tapasztalatom, én ilyet vettem:

[link]


kisfiam szereti, jókat alszik benne, és úgy be lehet kötni, hogy meg sem moccan. lassan váltanom kell, mert fiam elég hosszú, és szerintem télre nő még pár centit, és akkor lehet, túl fog már lógni a feje, de ugyanezt a márkát választom majd. ami szerintem fontos, vidd a gyereket, és próbáld bele, nekem volt olyan amibe el kezdett visítani, nem volt kényelmes neki, ebbe egyből jól elvolt:-)

2011. szept. 12. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Mi 0-25 kg-osat választottunk, egészen pontosan a baba választotta: az üzletben beleültettük, volt amelyikben sírt, ebből ki sem akart jönni, és azóta is imádja :)

Espiro Optima 0-25


Mi már kivettük az újszülött betétet, így is tökéletes ülés, azelőtt pedig tökéletes alakja volt a még nem ülő babánknak.

2011. szept. 12. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Én a 0-18-asra szavazok.

Nekünk Nania van (bár az 9-18-as), és nagyon elégedett vagyok vele. Sokan lehúzzák, de a lányom nagyon szereti, az anyaga nem szakad/rojtolódik, szóval tényleg szuper.

(Az ADAC-teszteken pedig közepest kapott, ami szerintem teljesen jó eredmény, főleg egy ilyen olcsóbb kategóriájú ülésnél).

2011. szept. 12. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen és bocsánat az elírásért..természetesen

"Autósülést" akartam írni.:S

Van választék az biztos...

Ezzel együtt nehéz is megtalálni a megfelelőt,ráadásul én nem is tudom a kislányomat belepróbálni..mert webáruházból akarok rendelni...


Nincs senkinek Fisher p.???véletlenül, szerintetek milyen lehet???

2011. szept. 12. 21:22
 5/10 timcsy85 válasza:
2011. szept. 12. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
nekünk pont az espirot nem szerette a fiam, ezért írtam, hogy vidd magaddal, mert gyerekfüggő:-)másoknak meg az a jó.
2011. szept. 12. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
18 kg-ig vettük, mi magunkkal vittük, és bele próbáltuk! Dönthetőt vettünk, így ha utazunk, és fent van, akkor ül, ha álmos, akkor elfektetem! Nem tudom a márkáját, Brendonba vettük 15 ezerért! De nagyon bevált!
2011. szept. 13. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

21:10-es vagyok.

A Nania ugyanaz, mint a Frisher Price, csak máshogy hívják (ugyanaz a cég gyártja mindkettőt - és ugyanez gyártja pl. a Ferrari üléseket is -, és mindegyik ugyanaz, csak más logó van rajta és más színűek):

[link]

És mint már mondtam, én elégedett vagyok vele. :)

2011. szept. 13. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
01:59-es vagyok! Igen, nekünk is ez a Nania van, csak nem jutott eszembe a neve! És nagyon bevált, imádja a gyerekünk, sokszor voltunk hosszú úton vele, 10 órás utat nyaraláskor simán bírta! Dönthető, ha aludt, eldöntöttük, és kényelmesen aludt benne! És jó árban van! Szerintem semmivel sem másabb, nem rosszabb, mint a jóval drágábbak!
2011. szept. 13. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm lányok:)

én sem tudok horror összeget kifizetni sajnos ...de tényleg nem mindig a legdrágább a jobb.

Már annyit összeolvastam az ülésekről,hogy végképp belezavarodtam:((

2011. szept. 13. 23:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!