Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Első babánkat várjuk a hónap...

Első babánkat várjuk a hónap végére. Milyen márkájú pelenkát ajánlanátok?

Figyelt kérdés
2011. jún. 11. 15:29
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Mi Pampers newborn-t vettünk, azóta is jól bevált, vékony és jó nedvszívó, nem folyt ki csak nagyon ritkán..
2011. jún. 11. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Én előre betankoltam liberoból, mert itt legtöbben azt ajánlották, de nagyon nem jött be. Minden kifolyt belőle. Aztán megpróbáltuk a pampers premium care-t, és az tökéletes volt. Most is este 8-tól reggel 8-9-ig bírja, mert éjjel nem kel a babám, így nem pelusozunk (6 hónapos). Nálunk ez bevált, de minden baba más. Egyébként barátnőm babája 2 hónapra rá született. Átadtam nekik a liberót, hátha ott beválik, de ők is a pampersnél kötöttek ki. Náluk is mindig baleset volt vele. Ők egyébként sima pamperst használnak.
2011. jún. 11. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 krisztina27 ***** válasza:
Pampers premium care, mi ezt vettük elsőnek nekünk bevált.
2011. jún. 11. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Pampers Newborn-t használtuk mi is, jó volt.

Kb. 1 hónapig ezt használtuk, aztán kinőtte a lányom.

De azóta is Pamperset használunk.

2011. jún. 11. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat és várom még a tapasztalatokat.Tesco,Penny,Rossman,DM üzletekben kaphatók milyenek?
2011. jún. 11. 15:36
 6/15 anonim ***** válasza:

Nekem legjobban a Corás (talán Up volt a neve?), a Tescós színes (nem gazdaságos) és a Rossmannos Babydream pelenkák váltak be.


Ugyanilyen jó még,vagy talán jobb is, ha van Müller a közeletekben, a BEAUTY BABY pelenka, (amiket felsoroltam, mint puha, pamut érzetű, jó nedvszívó hatású pelenka,)ebből a márkából szuperjó még a popsitörlőkendő is, és a 6*80 db-os kiszerelés 1990 ft, ami nagyon jó! Egész olcsó, de nagyon jó termékek.


Én személy szerint a többit nem nagyon szerettem, pedig 9 félét kipróbáltam. A Libero tök jó volt, de csak a legkisebb mérete, a többi már nem. A Pampersnek nekem nem tetszik az anyaga, olyan műanyag-szerű.

2011. jún. 11. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Pampers pelenkát szoktam venni. Én kipróbáltam a kislányomnak jóformán az összes fajtát és ez vált be a legjobban.
2011. jún. 11. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Ha kislányod lesz akkor Pampers, ha kisfiad akkor Libero, Tesco-s zöld, vagy Babydream pelenkák. :)
2011. jún. 11. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Mi nappalra pamperst,éjszakára liberot használunk.
2011. jún. 11. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
fehér pampers, a premium care, nagyon jó!!!
2011. jún. 11. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!