Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamaként melyik könyvet...

Kismamaként melyik könyvet ajánlanátok olvasásra, amiből fel tudok készülni a szülésre, szoptatásra, ill. a 9 hónap folyamatát nyomon tudnám követni benne?

Figyelt kérdés
2009. nov. 28. 17:50
 1/7 anonim ***** válasza:

[link]


esetleg ezt?

2009. nov. 28. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
2009. nov. 28. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
2. vagyok. Elfelejtettem írni, hogy a Stadelmann könyv bár nagyon jó, a szoptatás része kaki, arra használd a Szoptatás könyvet, megéri átolvasni, rengeteg embert ismerek, akinek segített. [link]
2009. nov. 28. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én a Kenéz Kira által írt könyvetek nagyon tudoma jánlani, sok félébe beleolvastam, de ez az ami lényegretörö,érthető, nem paráztat és bonyolítja túl a dolgokat, viszont szinte minden kérdésre választ kaptam benne. A várandósság alatt a Várandósok könyve (narancssárga színű könyv) miután megszületett a lányom, utána pedig az első 12 hónap c. könyvét (kék borító és egy rágóka van rajta) olvastam örömmel. A várnadósság alatt hetetne írja le röviden, hogy mi történik a babával és veled, a babás könyv pedig a várható fejlődési képcsőket, szokásokat írja le havi bontásban. Most 38 hetes terhes vagyok és ismét végigolvastam a várandós könyvet és a babásat is biztos megint átolvasom majd.
2009. nov. 28. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Az a 9 hónap: [link] Én ezt forgatom hónbapról hónapra. Minden felmerülő kérdésre választ ad.


A folytatása Az első 12 hónap: [link] Ezt tervezem megvenni a szülés utánra, illetve a Suttogó titkait: [link] kivéve, amit a szoptatásról ír.

2009. nov. 28. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én a "Kismamák nagykönyvét" böngészem- Elizabeth Fenwicktől meg a "Terhesség hétről hétre" - Nina Grunfeldtől
2009. nov. 29. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Utolsó voltam, szóval ezeket [link]

[link] itt látom most fele árban meg lehet venni

2009. nov. 29. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!