Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyatejes babáknál normális a...

Krisztina27 kérdése:

Anyatejes babáknál normális a három naponta egy széklet?

Figyelt kérdés
Szerintem nem az de mikor kérdeztem a védőnőt akkor még csak két naponta volt egy akkor azt mondta nem gond, de most már csak három naponta van egy. Másnál is volt így? Mi lehet a gond? Jövő hét szerdán megyünk csak orvoshoz, vagy hívjam azért fel? Én tudok csinálni valamit, hogy legyen?
2011. jún. 11. 15:30
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem gond még a 3 nap sem. De ha akarod, befolyásolhatod, hogy legyen előbb, pl. igyál rostos baracklevet, így a tejcsin keresztül kap a baba is, és lesz széklete. Nálunk bevált ez, meg a cukros kamilla tea is. Főzz gyenge kamilla teát, tegyél bele pici cukrot, és langyosan itass keveset a babával.

Amúgy nekem a gyerekorvos mondta, hogy anyatejes babánál még a 4-5 napi széklet is normális.

Remélem tudtam segíteni!

Üdv: egy 14 hós rosszcsont anyukája :)))

2011. jún. 11. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszod, akkor kipróbálom amit írtál.

És nem parázom túl a dolgot.

2011. jún. 11. 16:09
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha nem fáj a hasa, nem feszeng, akkor még 1 hét is normális.
2011. jún. 11. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Azért van ritkán széklete, mert az anyatejben nem sok olyan dolog van, amit a baba szervezete ne tudna hasznosítani. Ezen ne aggódj, teljesen normális.
2011. jún. 11. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Még a 9-10 nap is normális,ez azért van mert az anyatejből mindent meg tud emészteni.
2011. jún. 11. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

3-4 nap még belefér, de több ne legyen mert azzal nagyon meg fog szenvedni. Tapasztalatból írom. Butaság az, hogy egy hét vagy több is normális. Én is itt olvastam a hülyeséget aztán a dokinénink felvilágosított és bizony kinlódott is a babám rendesen.

cukros kamillateát adhatsz neki időnként, nekünk az segített.

2011. jún. 11. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!