Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 18 honapos fiam naponta kb...

18 honapos fiam naponta kb 5ször kakil. Ez normális? De már régota, nem eszik az átlagosnál több gyümölcsöt, ugyhogy nem tudom mitöl.

Figyelt kérdés
2011. júl. 25. 13:47
 1/6 anonim ***** válasza:
Fogzástól lehet, vagy valami gyenge vírust bekapott.
2011. júl. 25. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
ez már régota tart,nem látok virusra utaló jeleket,nem lázas,nem fáj semmije,étvágy kitünö.fogaink meg azt hiszem már mind kinnt van,bár a leghátsoba nem vagyok biztos,nem engedi megnézni
2011. júl. 25. 13:57
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs egyforma gyerek, lehet, neki ez a normális, bár én kicsit sokallom! Az enyém naponta egyszer kakil, van, hogy egy-egy nap ki is marad! Orvosnak mondtad?
2011. júl. 25. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
És mekkora adagokat? Nem lehet, hogy egy normál adagot több részletben kakil ki?
2011. júl. 25. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
igen az adagok néha eltéröek,van mikor ugy látom hogy normál adag 2 részeletbe,szóval 2 szer picike.mégnem mondtam orvosnak,mert nem tudom,hogy ez gond e.különban nem hasmenéses formáju,szoval nem folyós.
2011. júl. 25. 14:07
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nem gond! Minden gyerek más! Lehet, hogy ő több részletben kakilja ki magát! Szerintem amíg nem hasmenés, nem gond! Esetleg tanácsadáson megemlítheted dokinak, de ha az állaga, színe olyan, mint kell lennie, akkor nem lehet gond! Van felnőttbe is, aki többször jár wc-re, van, aki meg csak 2 naponta!
2011. júl. 25. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!