Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lehet kapni a patikában 3...

Lehet kapni a patikában 3 hónapos babának valami köpőtetöt recept nélkül?

Figyelt kérdés
kisfiam tegnap este ota elé hurutosn köhög.orvoshoz már nem tudtam levinni,majd csak hétfön.szeretnék nekivalahogy segiteni,és azért gondoltam valami köptetö félére.
2009. márc. 21. 09:51
 1/8 anonim ***** válasza:

A Rhinathiol köptetőt már 1 hónapos kortól lehet adni.És recept nélküli!

Jobbulást nektek!

2009. márc. 21. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ilyen piciknek,csak a legritkábban adnak köptetőt.Adhatsz neki calcimuskot,meg cebion cseppeket(c vitamin),de én inkább elvinném ügyeletre.Inkább lássa doki,olyan pici még.Jobbulást!
2009. márc. 21. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Rinathiol szirupot lehet kapni recept nélkül, 1 hónapos kortól adható. Nekünk ez vált be.
2009. márc. 21. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
köszönöm.vigyem ügyeletre vagy akkor ezzel hétföig huzhatom??
2009. márc. 21. 10:05
 5/8 anonim ***** válasza:

utolsó vagyok

Mérni kéne a lázát folyamatosan és amíg nem szökik fel, szerintem nem szükséges elvinni az ügyeletre, hétfőig várhat. Addig elég a szirup.

2009. márc. 21. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

de végülis ha láza lesz, és tudod csillapítani, akkor se szükséges az ügyelet, csak ha nem tudod lenyomni a lázát.

Jobbulást a picinek!:)

2009. márc. 21. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
köszi szépen!!lázasnak nem lázas hál isten
2009. márc. 21. 12:15
 8/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Próbáld ki a stodal szirupot!Ez egy homeopátiás készítmény és én úgy tudom,hogy babáknak is lehet adni,de azért ha veszel érdemes megkérdezni a patikust!!

Az én lányom 4hós és nekünk is ma ajánlották,mert ó

ő is nagyon köhög és nem szakad fel neki!!!!este megy a párom venni egyet! 960ft a patikában!!

2009. márc. 21. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!