Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Újszülöttre, kisbabára milyen...

Újszülöttre, kisbabára milyen hatással van, ha abban a szobában szunyálgat, szopizik, ahol félelmetes filmet néznek a szülők?

Figyelt kérdés

Zene, kiabálás, gonosz hangú emberek.

Pl. A Karib tenger kalózai, Harry Potter.


2011. jún. 11. 22:30
 1/9 anonim ***** válasza:
újszülöttre semmi. :) csecsemőt már zavarhatja, ha hangosan tv-ztek. mi is egy szobában kezdtünk akisfiammal, de a tv-re soha nem ébredt,. inkáb mi olvastunk szájról. :) ma már felébredne tuti, mert 5éves :)
2011. jún. 11. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ.

Föl nem ébred, de hogy a pszichéjére nem hat rosszul?

Néha még én is rosszul viselem ezeket a filmeket.

2011. jún. 11. 22:34
 3/9 anonim válasza:
72%

szerintem meg nem tesz jót neki!

ez olyan dolog amit ki lehet küszöbölni, akkor ne neveld már bele az agressziót ilyen korán

2011. jún. 11. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

attól függ milyen a gyereked, ez nagyon egyéni. Az én fiaimra akkor sincsenek hatással, ha ne adj isten belenéznek egy ilyenbe.

De unokatestvérem gyerek újszülöttként keservesen sírva fakadt a zajra és alig lehetett megvigasztalni. Náluk sosem mehetett a tévé, mert ugye reklámokban is mutathattak ilyen jeleneteket.

2011. jún. 11. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
A kérdéseből már kiderül hogy te is jól tudod ez abszolut nem ideális környezet egy kisbabának, de egy nagyobb gyereknek sem lenne az...
2011. jún. 11. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Igen, én így érzem, ahogy a kedves Utolsó írja, annak ellenére, hogy semmilyen reakciót nem látok rajta.

Csak megerősítést szerettem volna kapni :-)

Köszönöm.

2011. jún. 12. 08:12
 7/9 anonim ***** válasza:
Én a hajamat tépem ettől,nálunk 9 hónapos a kisebbik aki sajnos egy szobában alszik a tévével,ahol apa néha éjfélig is tv-t néz,igaz elég halkan,de én nsagyon rosszul érzem magam ez miatt,alig várom hogy elköltözzünk.
2011. jún. 12. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
szerintem már a villódzás is árt, főleg ha sok ijesztőt lát. még ha nem is fogja fel igazán, a fények-hangok biztos hogy beivódnak. nem lennék meglepve, ha később jönne ki, jobban félne egyedül.
2011. jún. 12. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Van neki egyébként saját szobája, csak olyan jó, ha velünk van... :-)
2011. jún. 12. 10:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!