Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen pelust használtok?...

Milyen pelust használtok? Főleg olyan érdekel, ami lehetőleg nem drága mégis megbízható.

Figyelt kérdés
Minap a 100Ft-os boltban vásárolgatva láttam pelenkát is, átlátszó csomagolásban, ránézésre (polcon) olyasmi volt, mint a Pampers. Kézbe nem vettem (nem tudom miért), hogy szemügyre vegyem legalább az árát. De gondolom itt nem kell a márkanevet megfizetni csak a pelusokat. Szóval valami ilyesmire gondolok. Erről valaki tud valamit, megbízható? Vagy valahol máshol nagy név nélküli, de jó pelus?
2011. jún. 12. 10:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
95%
Mi a Tescosat imádtuk, nem a gazdaságost, hanem a színest. Olcsó és igen jó minőségű.
2011. jún. 12. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Indra bababoltokban van nagy csomogban név nélküli olcson.
2011. jún. 12. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Várom a további válaszokat is azért, de nektek a zöld kezecske már ment :)

2011. jún. 12. 10:18
 4/11 anonim ***** válasza:
Tesco-s,bármelyik, amelyik éppen olcsóbb, vagy Rossman- DM sajátmárkás, ha akciós. Tökéletesen beváltak.
2011. jún. 12. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Színes Tesco-s, Rossmann-os, DM-es, Lidl-s.
2011. jún. 12. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Én Pretty baby-t használok, éjjelre is jó lányomnak, és a fiaimnak is szupi volt. (SPAR) Bár biztos van olcsóbb is, nem a legdrágább és mivel bevált, nem kísérleteztem tovább.

Lányomnak tesco-s bugyipelusa van éjjelre még, az is jó.

2011. jún. 12. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Bella Háppy

Dm-es és Rossmannos, Mülleres is jók. de a háppy jóval olcsóbb

2011. jún. 12. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Baby Dream-es pelust használunk, csak kb. még 10ft-tal olcsóbban mint a rossmannban(35 ft a 9-18kg-os). Nagyon jó minőségű, éjjelre is ezt használjuk.

Próbáltam már én is más fajta olcsóbbat, százasban is vettem, de azok közül nem mind tetszett.

Még az auchan pelenkája is jó.

2011. jún. 12. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
48%
nekünk is a szines Tesco-s vált be- mert az volt az egyetlen amiből nem folyt ki a szar! :) és hát az ára az meg szupi volt- főleg hogy 3 éves korunkig azt használtuk!
2011. jún. 12. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Pampers,tescoban 14-16-ig akciós:3199ft.
2011. jún. 12. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!