Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Teszben, vaterában jártas...

Teszben, vaterában jártas anyukák rövidnaci+kisfelső szettet melyik kategóriában keresnétek?

Figyelt kérdés
Tavalyi nagyon édes összetartozó pántos felsőink vannak nacival 74-es méretek, de nem tudom melyik kategóriába töltsem? A ruhacsomaghoz?
2011. jún. 12. 14:09
 1/9 anonim ***** válasza:
együttes, szabaidőruha
2011. jún. 12. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
együttes kategóriában
2011. jún. 12. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ha az összeset nem egybe akarod eladni, akkor az Együttes/szett kategóriába tedd, már ha gyerekruha.
2011. jún. 12. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én ruhacsomiban vettem ilyeneket.
2011. jún. 12. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
utcsó vagyok!De én megnézném szivesen :)Pont ez a méret kell!Ha gondolod küldd át priviben....
2011. jún. 12. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Köszi! Együttes/szett kategória nincs, együttes/szabadidőruha van.

De ez nem szabadidő ruha hanem kislányos fodros, mintás spagettipántos felső-pamut rövidnaci szett szóval én ezt vhogy nem hívom szabadidőruhának.

2011. jún. 12. 21:37
 7/9 anonim ***** válasza:

Én írtam az Együttes/szett kategóriát:


[link]


Azért írtam, hogy ilyen kategória van, ha a gyerekruhákhoz teszed. Babaruha kategóriában Együttes/szabadidő ruha kategória van.


Ha meg szoknyás-ruhácskás együttes, akkor meg a Babaruházat/szoknya-lányka ruha kategóriába tenném...

2011. jún. 13. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

[link]


Ha ilyesmi, szerintem teheted az együttes/szabadidő ruha kategóriában.

2011. jún. 13. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Nagyon köszi!! Odatettem végül. Igen azt néztem hogy a babaruha kategóriában együttes/szabadidő van.

És hát ezek mivel 74 es méretek (olyan 9-12 hós)így mindenképp a babába tartozik.

Köszi a segítséget!!!

2011. jún. 13. 21:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!