Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi a véleményetek a köv. Két...

Mi a véleményetek a köv. Két kocsiról?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


nincs sok pénzünk, de szeretnénk, hogy minden legyen, de a minősége is jó legyen.


2011. jún. 12. 14:52
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
az elsőt neeeeee!! katasztrófálisan olcsó kinézete van, dög nehéz és néhány hónap után kalap sz@rt sem ér.
2011. jún. 12. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
Pedig én is olyat akartam venni, de még is másik mellett döntöttünk, akkor ezek szerint jól. Amúgy nekem tetszett kívülről, szóval Kérdező én most az elsőt javasoltam volna de így már nem merem.
2011. jún. 12. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
Espiro jó minőségű. Az első iszonyat gagyi.
2011. jún. 12. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
Sajnos mi is belecsúsztunk az elsőbe! Gagyi szar! Most áruljuk! Már vettünk másikat!
2011. jún. 12. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:

Én inkább vennék egy használt minőségi kocsit.Mikorra várod a picit?Ha újra kezdhetném akkor csak peg peregoban vagy jane-ben gondolkodnék.6 kocsit használtam és ez a 2 márka volt a legjobb.

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

2011. jún. 12. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:

Amúgy a minének semmi baja az ég világon, csak nehéz, és nehezen összecsukható! Azért az hozzátartozik az igazsághoz, hogy ha nem kéne emeletre cipelni, és szétszerelni, akkor ideálig! Meg ha egy jó nagy rakterű kocsitok van! Én 45.000 odaadom! Mózeskosár, sportülés, táska, esővédő, szúnyogháló! (piros-szürke)


[link]

2011. jún. 12. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
Espiro nagyon jó,a másik iszonyat sz@r!
2011. jún. 12. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:

Köszi, asszem sikerült meggyőzni a Rafpol NEM megvásárlásáról.


Akkor lehet, hogy "a" variációnak meghagyom az Espirót, de még körül nézek.

Nekem is nagyon tetszik a Peg Perego, de arra biztos nem lesz pénzünk, most nem :(

Október elejére várjuk a babót.

Jó lenne, jó áron, jó minőségűt és újat találni, köszi, hogy segítetek!!!!!!!!!!! Pussssssssssssz!

2011. jún. 12. 17:06
 9/23 A kérdező kommentje:

Kedves 15.51-es válaszoló!!!!!!!!!

Ilyen szuper, kényelmes linkeket még senkitől sem kaptam!!!! :)

De kikötés, hogy nagyok legyenek a kerekei, nem az én kikötésem, hanem az itteni útviszonyokét, nem merek bevállalni ilyen kicsi és hat kerekűeket, mert egy kavics és kampec neki, még, ha Jané is. :(

2011. jún. 12. 17:10
 10/23 anonim ***** válasza:
Háááát...nekünk az első volt,már kinőttük.Én szerettem nagyon,nincs panaszom rá,hátránya esetleg az hogy nehéz(de sokat szerencsére nem is kellett cipelnem)És hogy szélessége miatt nem mindenhova jutottam el pl.posta
2011. jún. 12. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!