Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Még egy hónapig van támogatás...

Még egy hónapig van támogatás a beba pro1 tápszerre, mert a fiam eléri a 6 hónapos kort? Váltsak pro2-re vagy írassak még a pro1-ből többet és adjam még azt neki?

Figyelt kérdés

Az egyes sokkal olcsóbb így, mint a kettes, és a dobozán az áll, hogy hozzátáplálás mellett nyugodtan adható. Ti mit tennétek, vagy milyen olcsó tápszert ajánlanátok egy hat hónapos babának, ami természetesen jó is neki, csak nem több ezer forint az ára.

köszi a segítséget


2011. jún. 12. 15:24
 1/5 anonim ***** válasza:

elméletileg 6 hónapos korig van az 1es tápszer. adhatod még 2-3 hónapig ezt de aztán váltsál.

én a mildibét vettem, olcsó és jó

van a dm-nek saját tápija is, én nem vagyok vele megelégedve de az árát nézve nagyon kedvező

2011. jún. 12. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

köszi

Amit te adsz, az mennyibe kerül és hol lehet venni?

2011. jún. 12. 16:14
 3/5 anonim ***** válasza:
már nem emlékszem sajnos :( én már az 1+-ost adom ebből a márkából, az 1800.- tesco, osan, dm, rossman üzletekben. a többi 1+os tejitalok 2500.- körül mozognak, szóval nagy az eltérés, már a 2esnél is az volt!
2011. jún. 12. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Kisfiam két hét, és 6 hós lesz, én egyelőre nem váltok, két okból is. Egyik amit Te is írtál, hogy olcsóbb, mint a 2-es tápi, másrészt kicsit tartok attól, hogy babóm nem fogadja el a kicsit más ízű tápit. Kisfiam probiotikus Hipp Plus 1-et kap (Rossmann: 1500 Ft, 800 gr), és Mildibé 1-et (felírva: 600 Ft, 600 gr, prebiotikum van benne). 8 hós kora körül fogunk váltani, remélem, akkor már nem zavarja majd az eddigitől eltérő íz. :)
2011. jún. 12. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
nekünk még a 6. hó betöltése előtt felírják a havi adagot, és addig ki is kell váltani, amíg el nem fogy én azt adom neki, mivel már mást is eszik szerintem az 1 es is jó amíg el nem fogy, még van 6 doboz, éd még hozzájön 6 .
2011. jún. 13. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!