Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikortól használható a johnson...

Mikortól használható a johnson's Jó Éjszakát! Fürdető és testápoló?

Figyelt kérdés
3,5hós a babám, kipróbálhatjuk? Hátha segít, oltást kapott és nyűgösebb a szokottnál.
2009. márc. 21. 17:44
 1/8 anonim ***** válasza:
49%
Ha jót akarsz magatoknak,akkor ilyen terméket ki sem próbálsz.Nekem a védőnőm és az orvosom is azt mondta,hogy az a legócskább márka.Tele van kőolaj származékkal.Inkább a Dm-ben kapható Babylove-os termékeket használjátok!Azokban bizonyítottan nincs káros és allergizáló anyag,ráadásul olcsó is.Egyébként nem gondolom,hogy ettől kevésbé lenne nyűgösebb...
2009. márc. 21. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy az elöttem szolónak igaza van, vitázni nem szeretnék...de mi használjuk és bár a babám nagyon érzékeny börű semmi problémát nem okozott!
2009. márc. 21. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Az Édes álom fürdetöt használjuk 3 hónapos kora óta.

ÍA 2. vagyok...

2009. márc. 21. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nektek bevált? Nyugodtabban alszik tőle a picúr?
2009. márc. 21. 18:13
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Az én védőnőm is eléggé leírta a Johnson's-t.

Amúgy is érzékeny bőrű a lányom, úgyhogy hiába 6 hós, én javarészt még gyógyszertári cuccokat használok.


Kipróbáltuk a Niveát és a DM Babylove-ot is, a popsikenőcseik jók voltak, a fürdetőből a dm-es is, de a niveás fürdető pl már kiütötte a bőrét.


Szerintem, ha oltás miatt nyüszi, inkább ne most kísérletezgess, nehogy az új dolog még jobban ingerelje, vagy ha tényleg kiütné a bőrét, ne tetézd a baját :)

2009. márc. 21. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Mi harom hos koratol hasznaljuk ezt a fajtat, de mar masik fajta johnson`s-t hasznaltunk elotte ket honapig (feher dobozos rozsaszin kupakkal). Egyiktol sincs baja, de en nem siman hasznalom, hanem olivaolajat is rakok a vizbe. Szep a babam bore. Az almosito hatasarol nem tudok nyilatkozni, mert a fiam szerencsere nagyon jo alvo, amiota megszuletett, azota alszik el magatol legkesobb nyolckor. Szoval ezen a levendulas furdeto nem valtoztatott.
2009. márc. 21. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Mindenkinek köszönöm a válaszokat. Remélem beválik, jó lenne ha tudna egy jót aludni szegénykém.
2009. márc. 21. 20:23
 8/8 anonim ***** válasza:
Az egyik ismrősöm ilyen termékekből írta a szakdolgozatát, és azt mondta h ezek borzasztó sok káros dolgot tartalmaznak egyébként. Én nem használnám. Amíg ezt nem tudtam, használtam kb. 2 hétig, és nagyon kiszáradt a fiam bőre, de a fürdetőkrém rendbetette.
2009. márc. 21. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!