Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Maxi Cosi Priori SPS Enzo...

Maxi Cosi Priori SPS Enzo gyermekülésről tapasztalatok?

Figyelt kérdés
2011. jún. 13. 12:38
 1/3 A kérdező kommentje:
2011. jún. 13. 12:43
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekünk ez a fajta gyerekülésünk van. Kislányommal együtt mentünk vásárolni. Próbáltunk több félét (pl BeSafe), de mindegyikben csak sírt. Kivéve ezt.

Nagyon jól dönthető, kényelmes, a csatolása elég erős, nem tudja könnyen kikapcsolni. Arról nem is beszélve, hogy Kislányom elég husika baba, de télen is kényelmes volt neki az overálban. Most 14 hónapos, 11,2 kg.

Mi nem bántuk meg ezt a választást. Én csak ajánlani tudom. De szerintem menjetek el a picivel és ültessétek bele az ülésekbe. Hidd el nem ciki. Már nagyon ügyesen tudják hogy mi a jó nekik. Segítenek a döntésben, még ilyen piciként is.

2011. jún. 13. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, nagyon vártam már. Pont tegnap voltam vele a Brendonba és egy Concord ülésbe ültettem bele. szörnyű volt. olyan elveszett volt benne. sajnos nem volt éppen raktáron ilyen cosi de rendelek, és majd beleültetem. köszi a válaszod!
2011. jún. 18. 09:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!