Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 4hetes a babám. Normális az...

4hetes a babám. Normális az hogy elől kezd kihullani a pici haja a homlokánál?

Figyelt kérdés
2011. jún. 13. 23:07
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Van olyan baba, akinek kihullik a haja rövid időn belül. :) Nekem anyukám mesélte, hogy szinte fekete hajam volt születés után, pár hetesen megkopaszodtam, utána meg tök szőke lettem. Most barna vagyok. A húgomé viszont nem hullott ki.
2011. jún. 13. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
igen.mindnek kihullik,csak van akinek azonnal nő a a végleges haja. Van aki pedig egy darabig kopaszka
2011. jún. 13. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Normális. :)

[link]

2011. jún. 13. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

kis micky egér lesz... jó esetben :)

enyém a torgyánra hasonlított inkább :D de szerencsére hamar növesztett új hajat, aztán az alsó hullott ki, akkor meg "tarajos" lett :D

2011. jún. 13. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Fiamnak is kb. ennyi idősen hullott ki a haja elöl és középen.

Olyan öreg urasan... :)

Észre sem fogod venni, olyan gyorsan kinő az új haj!

2011. jún. 13. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Persze,nekünk csak elől hullott ki,hátul megmaradt.

Most már szép dús haja van.

6 hós.

2011. jún. 14. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Teljesen normális :)

"Haj


A babák haja az, ami általában a legtöbb meglepetést okozza az esetlegesen felkészületlenebb szülőknek – fekete hajú szülőknek vörös vagy szőke babájuk születik, a szőke párok pedig egy apró Elvis-hasonmást tarthatnak karjaikban. Az újszülöttek hajának nem sok köze van ahhoz, milyen színt vesz majd fel később a hajkorona, ugyanis a baba haja – még ha azzal is születik – az első néhány héten vagy hónapban kihullik és új nő helyette. Az "új" haj már színében, sőt, állagában is változhat, mégpedig akár az első hat hónapon belül. Úgyhogy a szín változásán kívül ne lepődjetek meg, ha a korábbi fürtök helyett máshogy áll majd be a kisbabátok haja."

2011. jún. 19. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
minden babának kihullik a születéskori haja, csak van amelyiknek észrevehetően, foltokban, van amelyiknek fokozatosan cserélődik.
2011. jún. 20. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!