Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Minden nőnek elkezd kihullani...

Minden nőnek elkezd kihullani a haja a szülés után?

Figyelt kérdés
Baba szoptatás idején, minden anyukának kihullik a haja vagy csak felének vagy csak negyedének?
2010. szept. 30. 19:12
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!


A fiamnál egy szál hajam nem hullott ki terhesség alatt,9 hónap alatt olyan vastag fonatom volt.... Aztán szülés utáni 6-9 hónap alatt mind kihullott,ami addig nem.. :(

Le is vágattam a derékig érő hosszú hajam,még így két év távlatából is bánom (alig nőt meg,vállig érőre,szerintem már soha nem lesz hosszú hajam)

Most 16 hetes vagyok a tesóval,és csomóban hullik a hajam. :(

Lehet kihullik a 9 hónap alatt..... :(

Minden jót.

16 h km + 2 éves anyukája

2010. szept. 30. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nekem hullott kb 3 hónapig. Az ismerőseimnek mind hullott.

Viszont terhesen egy szál hajam nem hullott ki, és még mosni is alig kellett, mert soha nem zsírosodott be.

2010. szept. 30. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem sem az első se a második szülés után sem hullott.
2010. okt. 1. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekem a várandósság alatt elkezdett hullani a hajam. A dokim vas tablettát írt fel (vérképem is mutatta, hogy nagyon alacsony a vasam) és elkezdtem a Sunfleur hajszeszt és sampont használni. 2 hét alatt megállt a hajhullás.

Szülés után a 4. hónapban megint kezdett látványosan hullani hajam. Megint elkezdtem a vasat szedni és mindennap a már bevált hajszesszel kezeltem a hajam és egy hét alatt megállt.

Én nagyon tudom ezeket ajánlani.

8 hós kisfiú anyukája

2010. okt. 1. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!