Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyik a legjobb csöpögésmente...

Melyik a legjobb csöpögésmentes itatópohár?

Figyelt kérdés
Van 2 féle nuby-s itatónk,de mindegyik csöpög.Olyaz szeretnék ami tényleg nem csöpög!Egyáltalán létezik ilyen?
2011. jún. 14. 09:55
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

[link]


A nüby-ből ez a jó, ez abszolút nem csepeg ki...

2011. jún. 17. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
Nuby tényleg jó, amit az utolsó linkelt. Annak van a müllerben és a dmben saját márkás változata (a pótfej, ami cserélhető, az a nuby, maga az itató pedig beauty baby, meg a babylove). Müllerben láttam már ennek a kemény fejű változatát is, ami szintén csöpögésmentes. Egyaránt 995 Ft-ba kerülnek. A szilikonnál az a baj, hogy ha a baba odaütögeti valamihez, nekinyomja a ruhájának, ráfekszik, kirágja, stb, akkor csöpög. A kemény fejűt viszont nem tudja kirágni, sem pedig kinyerni belőle az innivalót odaütögetéssel. Viszont ezek hátránya, hogy csak vizet szabad adni belőle a babának inni, különben bepenészedik, bebüdösödik - főleg a kemény fejű, a szelepnél.
2011. jún. 17. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

Nekünk ilyen van, 6 + -os, de kicsit nehezen iszik belőle a kisfiam, meg kell szoknia :) de nem csöpög!!

[link]

2011. jún. 17. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

Nekünk ilyenek vannak (MAM márka), és egyáltalán nem csöpög, de a tisztán tartása tényleg nem egyszerű.

Ez kemény csőrű

[link]

Ez meg puha

[link]

Persze más színekben is kapható.

2011. jún. 17. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
én is vettem egy csomó fajtát és mostanában jöttem rá hogy a kubu water palackja a legjobb!nem kerül egy vagyonba és ha elhasználódik veszek 200 ft-ért egy másikat!egy próbát megér!ebbe is van beépített szelep!
2011. jún. 17. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Nekünk a belinkelt MAM kemény csőrű van (rózsaszínben) és bár nehéz takarítani,de bevált.Sűrűn kell takarítani és nem penészesedik be.Ha víz van benne,akkor csak este mosom el,de ha tea vagy gyümölcslé van benne,akkor ha kiitta elöblítem.De tényleg nem csöpög és még fület sem kellett rá vennem,mert meg tudta fogni a kezdetektől.A cumisüvegein sem volt soha fül. :)
2011. jún. 17. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Nekünk a Philips Avent varázsitató (nyuszi-cica mintás) vált be. A Nuby-s is jó csak nekünk gyakran kellett cserélni a szilikonos részét, amiből iszik, mert hamar megrepedt és csöpögött.
2011. jún. 17. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%
Sokat próbáltam, az Avent a legjobb, de kicsit az is csöpög, főleg mikor a lányom rázza :-)) Ezen kívül Jana baby kis palackot használunk, abból nagyon könnyen iszik, ha megyünk valahová ilyet viszünk. Más ásványvízzel utántöltöm, időnként veszek újat.
2011. jún. 17. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
100%
Ez lehet, hogy nem válasz a kérdésre, de van egy tippem: próbáljátok ki a szívószálat. Nálunk az tökéletesen bevált, ő tudja szabályozni, hogy mikor mennyit szív belőle, így egész biztosan nem csöpög (ha csak ki nem folyatja a szája szélén, de akkor valszeg nem szomjas). Úgy szoktam csinálni, hogy a végétől 2-3 centire odateszem az ujjam, hogy ne tudja torokra venni....
2011. jún. 17. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!