Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Több mint 4 órája alszik 1,5...

Több mint 4 órája alszik 1,5 éves fiam ebéd nélkül. Felébresszem? Nem éhes ilyenkor? Nem is szomjas?

Figyelt kérdés
Ti mit szoktatok tenni, ha az ebéd így elhúzódik? Délben szokott ebédelni, 9-kor reggeliztünk. Nem voltunk itthon délelőtt, babakocsival jöttünk haza, tudtam, hogy bealszik a kocsiba, ezért még ehetett kukit meg kekszet, pár szem meggyet. De azóta nem evett nem ivott, hanem alszik (Délben aludt el). Kettőkor felébredt, de fél órán belül velem együtt visszaaludt a nagyágyon. Lehet, hogy az időjárás miatt? Max 2 órát szokott aludni, de általában 1,5-ra van belőve.
2011. jún. 14. 16:09
 1/7 A kérdező kommentje:
Most látom, hogy nem csak az én fiam ilyen álomszuszék :o)
2011. jún. 14. 16:11
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Az én fiam is másfél éves. Én nem szoktam felébreszteni, ha mondjuk ebéd nélkül alszik el. Majd eszik utána.
2011. jún. 14. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

hagyd aludni, ha éhes, felébred!Nekünk is jól esik pihizni ilyen időben:)

Én csak akkor ébresztgetném, ha tutira tudnám, hogy e miatt az alvás miatt este nem aludna.

Én fiam 8 hónapos, fél7kor kelt, azóta aludt 2x fél órát, és már csak este fél8kor fog lefeküdni...nem tudok vele mit csinálni, pedig de örülnék 2 órának, amikor nyugodtan tudok főzni, takarítani, vagy pihenni....

2011. jún. 14. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Az én 7 hónapos lányom is alszik egyfolytában. Szerintem az idő teszi, mert ő aztán nem egy nagy alvó. 11kor elaludt, miközben kanalaztam neki a tízórait. Aludt másfél órát. Aztán 1kor kapott egy fél cicit, 3kor lett volna ebéd, de 2 után elaludt és még most is alszik. Én már megtanultam, hogy örüljek, ha alszik:o)

Szerintem ne ébreszd fel, hadd pihenje ki magát. Ha éhes vagy szomjas lenne, felébredne!!

2011. jún. 14. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

szia!


fiam mindig délben alszik el semmit nem tudok elötte bele erőltetni... Ma pl fél banán keksz paradicsomos tonhal kenyérrel banán és délben elaludt egyzser felkelt és vissza aludt.. Nem keltem fel mert csak hiszti lesz... Majd kelti a gyomra legrosszabb esetben...

2011. jún. 14. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hagyd aludni, majd megeteted, ha felkel. Mivel nem utal rá semmi a kérdésedben, gondolom nincsenek étkezési zavarai vagy súlyproblémája.
2011. jún. 14. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hagytam aludni, de fel is kelt 4 után. Ebédelt fél5-kor :o) Nincs súlyproblémája egyáltalán. A párom azt kérdezte, hogy beteg ez a gyerek? Én meg visszakérdeztem, hogy úgy néz ki? :o) Egyébként én is aludtam vele egy órát, a páromnak meg egész nap a feje fájt... valószínű, hogy az időjárás. Csak fura volt, mert utoljára kb. 5 naposan csinált ilyet (5 órát aludt egyszerre)
2011. jún. 14. 17:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!