Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Babakocsi probléma? Bővebben lent

Babakocsi probléma? Bővebben lent

Figyelt kérdés
Van egy sport babakocsink, könnyű vázas, dönthető támlás, olyasmi mint ez a Hauck. [link] Úgy hozta egyik rokonom használtan külföldről. A gondom az, hogy a váz, ami az első kereket köti össze a tolókarral nem feszül ki rendesen. Ahol összeér a két váz-rész, ott a gond. Mikor emelem a kocsit mozog, és ez idegesítő. Nincs valami ötletetek hogy mit lehet vele tenni?
2011. jún. 14. 17:39
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia!Ott nyiklik ahol amúgy is hajlik összecsukásnál??Ahol a képen bejelöltem?

[link]


Ha nem csukjátok össze, én a 2 elem találkozásánál összeragasztanám, vagy egy lakatossal összehegesztetném egy kis pöttyel!

2011. jún. 14. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen ott mozog. Sajnos szükség van az összecsukásra is, de nem tudunk rájönni hogy miért nem feszül ki rendesen.
2011. jún. 14. 20:28
 3/5 anonim ***** válasza:
Az összecsukásnál hogyan csukod össze??Valamit meghúzol és úgy, mert akkor valószínűleg a rúdban lévő rugó nyúlt ki!Csak tippelni tudok, de az enyémnek is hasonló baja volt, abban egy bovden volt, azt cserélték ki, igaz bolti volt, és garanciális!
2011. jún. 14. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Gondolkodtam, és mac még úgy tudod korrigálni hogy egy lakatossal csináltatsz rá egy zárt fém karikát, és az körbefogja a 2 elemet,amikor pedig összecsuknád, akkor feljebbhúzod hogy csak az egyik rúdon legyen!Nem tudom máshogy elmagyarázni, régen a játékbabakocsik így csukódtak össze!Talán ezen a képen látod hogy hogy gondoltam!De lehet hogy a gazdaboltban is kapsz ilyesmi bilincset, amivel ezt rögzítheted!

[link]

2011. jún. 14. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Kedves második! Nem kell meghúzni semmit ahhoz hogy összecsukd, úgyhogy sajnos nem ez a gond nálunk.


Kedves első/harmadik köszönöm a tippeket, megbeszélem a férjemmel hogy ez a bilincses megoldás jó lenne-e.

2011. jún. 15. 20:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!