Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » S. O. S Coletto Aveo 4/4 vagy...

Babarnus kérdése:

S. O. S Coletto Aveo 4/4 vagy Easy Go Loop babakocsi?

Figyelt kérdés
Szeretnék babakocsit rendelni, de nem tudok dönteni, mert az elsőnek nincsenek fent a műszaki adatai (mekkora összecsukva), a másodikról meg nem találok véleményt. Meg kéne ma rendelnem, hátha ideér még karácsonyig!

2011. dec. 19. 08:11
 1/3 anonim ***** válasza:

[link]

Vélemény


http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__babak_..


Itt pedig a 9. válaszoló leírja a méreteket.


Amúgy nekem Coletto Austinom van, a márkát bátran ajánlom, két éve használom, májusban érkezik a kistesó, őt is kiszolgálja ez a kocsi, most is olyan, mintha új lenne, pedig napi szinten használom.


Szép napot!

2011. dec. 19. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Bocsi, nem tudok olvasni, most látom, hogy a másodikról kértél véleményt. Arról én sem találtam.
2011. dec. 19. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

EASY GO LOOP babakocsi APRÓSÁGOKBOLTJÁból:


A babakocsi lábtartója 2 héten belül anyagfáradás miatt (nem külső behatásra, gyártói hiba) eltört.

Mivel a szervíz CSAK Szabolcsban van, kifizettették a dupla postaköltséget és a javíttatást, mondván "nem rendeltetésszerű használat" volt. Ennek ellenére a garanciális javítások között pecsételték le, DUPLA LEHÚZÁS ÉS BOSSZÚSÁG. Leveleimre nem válaszoltak, telefonon mindig leráztak. Ennyit erről a remek termékről és forgalmazójáról...

2012. febr. 19. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!