Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Sohasem hallottam erről a...

Sohasem hallottam erről a babakocsiról. Vajon milyen a minősége. Van valakinek ilyenje?

Figyelt kérdés
[link]
2011. jún. 15. 10:01
 1/8 anonim ***** válasza:

Tyhűűű! Ez tökre ugyanaz, mint a Coletto Austin!!!!!!!!!

Hát....ha a minősége is ugyanaz, akkor ez egy kiváló kocsi!

2011. jún. 15. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Na ez az!!!!!!! Jó lenne, ha valaki erre is válaszolna! Már a minőséggel kapcsolatban :)
2011. jún. 15. 15:51
 3/8 anonim ***** válasza:
A kérdésedre nem tudom a választ, viszont ha ezt szándékoznád megvenni, akkor talán a Dorjan Danny sport babakocsi is tetszeni fog. Ahogy nézem, a különbség, hogy a Dorjannak felfújhatóak a kerekei. Mi akcióban 80-ért vettük tavaly. Nagyon meg vagyunk elégedve vele. Egy hibája van talán, hogy nehéz a váz, 10 kg, de szerencsére nekem nem kell cipelgetni.
2011. jún. 16. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszi! Nálunk nagyon rosszak az utak. Gondolom, minél nehezebb annál stabilabban fekszik az úton és nem akad el egy kis kavicsban. A Bergon Q12 is abba a kategóriába tartozik, amit mondasz? vagy a tietek milyen típusú?
2011. jún. 16. 16:14
 5/8 A kérdező kommentje:
Ja, amúgy én nem is ragaszkodom a hordozóhoz, már ketten is megígérték. :)
2011. jún. 16. 16:15
 6/8 anonim ***** válasza:

09:56-os vagyok. Ha a kérdező nekem írta volna, akkor nekünk Dorjan Danny Sport:

[link]


A Bergon Q12-re amit írsz azt írja, hogy könnyű váz (de nem találtam kg adatot).

A miénk váza 10 kg, strapabíró, erős, "lengéscsillapító" segíti. Mi is nehéz terepre vettük, nálunk murvás az út, és a felfújhatós nagy kerekei megkönnyítik a járást, könnyű tolni a gyomos-füves buckás terepen is.

Nekünk fontos volt még, hogy az elemek fordítva is berakhatóak (sportrész), meg lapracsukható legyen.


Ha ismerőstől kapsz autósülést, akkor ha az nem az a típus, mint amilyen a vázad, nem fogod tudni rárakni a vázra, pedig szerintem hasznos dolog. Nekünk a Dorjan bébihordozót valamiért nem sikerül a bevásárlókocsira keresztbe ráraknunk, talán azért, mert nem isofix-es (nincs alul úgy kialakítva)...?!

Emiatt ha egyedül vagyok a bevásárláskor, a bébihordozót a vázra rakom, és nem viszek bevásárlókocsit, hanem a babakocsi lenti kosarába pakolom, amit meg szeretnék venni.

2011. jún. 17. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ahogy a képeken látom az általad választottat, annak habarcs kerekei vannak, ami kopik, mert puha. Főleg kavicsos úton.
2011. jún. 17. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Van felfújhatósban is, rendelésnél azt kell kérni, de legszívesebben elmennék a boltjukba és magam választanám ki. Majd azon leszek :)
2011. jún. 17. 18:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!