Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Leírnátok, hogy mi a véleménye...

Leírnátok, hogy mi a véleményetek erről a babakocsiról? Van valakinek? Mi a véleményetek róla? Köszi

Figyelt kérdés
[link]
2011. aug. 9. 21:21
 1/10 anonim ***** válasza:

[link] storetype=store&store=25

erre gondoltál?

2011. aug. 9. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Kényelmes kocsi, kis helyet foglal és nem olyan nehéz. Olyan tipikus sétálós bevásárlásokra való persze nagyobb babáknak.
2011. aug. 9. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nem teleszkópos és nincs rugózása valamint nem lehet függőlegesig dönteni. Az én babám biztos nem szeretné az utóbbi miatt. Nekem nem rugós (teleszkópos) és már sajnálom, hogy nem olyat vettem.
2011. aug. 9. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nekem tetszik, főleg kuponnal. Anélkül drága.
2011. aug. 9. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Még ezt is néztem!

Szerintetek melyik a jobb?


www.goldnerbaba.hu/507-sport-babakocsi/2497-bertoni-sporty-sport-babakocsi/

2011. aug. 9. 21:59
 6/10 anonim ***** válasza:

így már jó a link: [link]


Inkább az első, mert amit másodjára linkeltél annak nem kihajtható a karfája. Ez majd nagyobb babánál lesz előny, mikor saras, havas lábbal kell beültetni. Ha ki tudod hajtani a karfát nem kell felülről beletenni a gyereket. Így nem lesz mindig koszos :)

2011. aug. 9. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem is nagyon tetszett ez a Hauck babakocsi, ma meg is néztem a Brendonban. Csak egyetlen egy hibája van, hogy a háttámlája madzagos megoldással dönthető, ez eleve nem volt már így szimpatikus. Amikor beleült a kisfiam és előrehajolt a háttámla vele együtt ment előre, mert nincs sehova rögzítve. Ezek után már nem is nézegettem tovább, pedig nagyon tetszett előtte!

De mindenképpen nézd meg élőben is, ha tetszik!

2011. aug. 9. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nekünk Hauck Malibu van, szintén madzagos a háttámlája.

Épp ezért szeretem, mert nem csak 3 fokozat van rajta! Úgy döntöm, ahogy én szeretném, vagy ahogy a gyereknek jó!

Ami ennél a Haucknál (amit linkeltél) szerintem hátrány: a lábtartó nem állítható, a huzatot pedig nem lehet levenni, így elég nehéz tisztítani. :(

2011. aug. 9. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Inkább a Hauck!

Azért mégis csak egy ismert, német (!) márka, ráadásul csak jót hallottam róla! :)

2011. aug. 9. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Igen,nekem is az a problémám,hogy madzagos a háttámlája,és csak 15kg-ig használható,a kisfiam pedig 9,5kg.7,5 hónapos.


Senkinek sincs ilyen a két babakocsi közül?


Köszi a válaszokat!

2011. aug. 10. 08:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!