Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Az uborkát megfőzitek, pároljá...

Az uborkát megfőzitek, pároljátok vagy nyersen mixelitek le?

Figyelt kérdés
7 hónapos múlt kisfiam és a védőnőtől kapott táblázatból már mindent bevezettünk csak az uborka maradt....kicsit tanácstalan vagyok hogyan csináljam. ha esetleg vannak mellé finom recept ötletek azt is megköszönném.
2011. jún. 15. 12:01
 1/6 anonim ***** válasza:

mi táblázatunkban 1 éves kor után bevezethető én így nem is adtam neki kiskorában.

vicces tényleg amit csinálnak ezekkel a hónapokkal, kitalálhatnák végre... :(

2011. jún. 15. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

az enyémben 6 hótól van. meg a nestle hivatalos táblázatán is. de tényleg nagy kavarodás van.

pl eper málna.....csak egy év után....de adható az üveges mert abban nincsenek magok.......mert a magok miatt nem lenne adható...szóval .....mindenki találja ki, hogy mit mikor ad...igazából.....m:DDDDDDD

2011. jún. 15. 12:24
 3/6 anonim ***** válasza:

Én úgy tudom, hogy főzve, sütve 6-7 hónapos kortól adható az uborka. Nyersen csak 1 éves kor után. Tehát nem mindegy, hogy a táblázatban mire gondoltak, a nyers vagy a főtt uborkára...

Az én lányom még nem evett uborkát, de ha adnám neki, akkor megfőzném, és leturmixolnám.

2011. jún. 15. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszönöm akkor főzöm neki én is.... mert a táblázat sajnos nem írta, hogy hogyan......
2011. jún. 15. 12:40
 5/6 anonim ***** válasza:
én sosem adtam uborkát ilyen kicsienek, inkább cukkinit, nem tudom elképzelni, miylen lehet főzve
2011. jún. 15. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
cukkinit már próbáltuk, de sajnos eddig az az egyetlen amit nem szeret....
2011. jún. 15. 13:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!