Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A lányom most 14 hetes. A...

A lányom most 14 hetes. A nagyszülők szerint már most próbálkozhatok gyümölcs, zöldség adásával. Szerintetek nem túl fiatal még?

Figyelt kérdés
És ti mivel és hogyan kezdtétek az ételek adását?A kicsi tápszeres, nem szopik.
2011. jún. 15. 23:53
1 2 3
 21/22 A kérdező kommentje:
Én nem a tápszer helyett szeretnék neki adni gyümölcsöt , zöldséget, csak nagy a babám, és úgy gondolom, hogy unalmas már neki csak a tej, egyszer úgyis el kell majd kezdeni.De csak 14 hetes, és nem tudom, hogy árthatok e vele?
2011. jún. 19. 17:20
 22/22 anonim ***** válasza:

Ha figyeled a babád reakcióit, nem ártasz neki (szerintem). Ha nem kéri, nem adod neki, és kész. A tápszeri nem hinném, hogy unalmas lenne neki, anyatejes babáknak sem unalmas az anyatej :o). Adhatsz neki mást is, nem kell, hogy két hétig egyfélét kapjon, de azért 2-3 napig csak egy fajta gyümit kapjon, hogy lásd, nem-e lesz tőle allergiája. A barack, pici banán (fogja a hasat, ezért csak kevés) nem árt. És gondolom úgysem ezzel fogod jóllakatni, csak ismerteted vele az ízeket.

Sok sikert!

2011. jún. 20. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!