Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyenek a tapasztalatok dr....

Milyenek a tapasztalatok dr. Tasi Róbert-el kapcsolatosan?

Figyelt kérdés

Kérem aki nála szült(császár vagy természetes úton)ossza meg velem saját tapasztalatait.

Köszönöm a válaszokat


2011. jan. 21. 16:31
 1/2 A kérdező kommentje:
Budapest Szent Imre Kórház-ban dolgozik
2011. jan. 21. 16:32
 2/2 anonim ***** válasza:
Szia! Én terhesgondozásra jártam hozzá az sztk-ba még az első terhességemmel. Semmi gondom nem volt vele, alapos, pontos, igaz kicsit mogorva (legalábbis nekem mindig úgy tűnt) más kismamák szerették. Szülni az ügyeleten szültem, de majdnem nála mert ügyeletes volt. Ha a szent imrében akarsz szülni, akkor inkább szülésznőt válassz, az orvos csak a kibújásra jön be a többit a szülésznő csinálja. Úgyhogy felesleges pénzelni az orvost. Mindegyik kedves egyébként. Kétszer szültem ott az ügyeleten, semmi panaszom nem volt az ellátásra. Ha van még kérdésed írj privit nyugodtan.
2011. jan. 21. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!