Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Októberben jár le a gyed-em,...

Októberben jár le a gyed-em, de kisfiam már a nyáron mehetne bölcsibe. Ha elkezdjük a bölcsit megvonják a gyedet? Tapasztalat?

Figyelt kérdés
2011. jún. 16. 16:06
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen, megvonják.
2011. jún. 16. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
írd, ha rosszul tudom, de eleve bölcsibe az mehet, akinek dolgozik az anyukája. és az ugye kizárja a GYED-et
2011. jún. 16. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

A mi bölcsinkben meg lehet beszélni a vezetővel, hogy a beszoktatás ideje alatt ne jelentse le a gyereket, így arra az időre, amíg nem dolgozol, járni fog a gyed is.


A szomszéd anyuka meg feketén fog dolgozni, és "elintézte" hogy egyáltalán ne jelentsék, hogy odajár a kicsi, így neki megmarad a gyed is.

2011. jún. 16. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

úgy tudom akkor vonják meg a gyedet ha elkezdesz dolgozni. de simán lehet, hogy rosszul tudom... ;)


nem is ezért írtam hanem kérdezni szerttem volna, hogy hol van nyáron bölcsi? ahol mi lakunk ott nincs, a héten van vége és szeptemberben lesz újra

2011. jún. 16. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Nálunk most nyitott a bölcsi, így nyáron is üzemel, és már lehet vinni a piciket, de a gyedem nem szeretném elveszíteni.

Dolgozni nem mennék csak szeptembertől, ezért nem értettem hogy ha dolgozni megyek, akkor vonják meg a gyedet, vagy akkor is ha a pici megy bölcsibe, de én nem dolgozom....

2011. jún. 16. 21:55
 6/6 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam szeptembertől megy bölcsibe,de decemberig járna a Gyed nekem.De mivel év közben nem veszik be,kénytelen vagyok előbb visszamenni dolgozni.A mi bölcsinkeben a felvétel feltétele többek között,hogy bemutatod a Gyed lemondó nyilatkozatot.Anélkül fel sem veszik:(
2011. jún. 16. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!