Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Puha vagy keménytalpú cipő...

Puha vagy keménytalpú cipő legyen? Eddig úgy tudtam, hha már megy a baba, akkor keménytalpú kell neki, a liliputi viszont azt írja, h inkább puha legyen a talp.

Figyelt kérdés
minden üzletben keménytalpút lehet kapni, de amit olvastam a liliputin, az teljesen reálisnak tűnik.akkor melyik legyen?
2009. márc. 22. 22:25
 1/6 anonim ***** válasza:
Én a kemény talpúra voksolok mert abban egy kisgyermeknek sokkal kényelmesebb menni mert jobban megtartja a lábat a puhával ellentétben ami úgy hajlik ahogy a pici épp tartja a lábát.
2009. márc. 22. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
86%
Olyan talpa legyen amit ha kézbe veszel összetudsz hajtani. Tehát inkább puha. A keményben vágódik, csapódik a láb terhelődik a gerinc oszlop lúdtalp, boka süllyedés lesz belőle.
2009. márc. 22. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Megnéznétek ezt az oldalt,www.bebicipo.hu Ezek milyenek lehetnek?
2009. márc. 22. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

háááát... elég keménynek tűnik.

szerintem nézd meg személyesen, próbáld a pici lábára. és próbáld hajlítani, ahogy a 2. válaszoló írta.

köszönöm szépen:))

2009. márc. 22. 22:40
 5/6 anonim ***** válasza:
Olyan kell amit össze tudsz hajlítani a kezeddel. Nem kell bele harántemelő meg iszonyú kemény felsőrész. A sarkánál legyen keményebb, hogy fogja. Én most vettem pediped cipőt, első cipőnek, és imádja a lányom. Amig nem megy biztonsággal, bentre ill. kintre ahol nem az utcán megy, (pl bevásárlóközp, játszóház stb) tökéletes, de utcára nem adnám rá, mert egy kicsit vékony a talpa. A saroktámaszték a lényeg. Sokat legyen mezítláb most nyáron amig menni tanul és bennt is ha lehetőség van mászkáljon vastag szivacson.
2009. márc. 23. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

köszönöm!

bent zokniban van, szőnyegen. azt tudom, h a mezítlábas viselet a legjobb nekik. azt hiszem elefanten lesz, elég meggyőző amit írnak a neten róla.

2009. márc. 23. 06:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!