Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák! Lakásba végülis kell...

Anyukák! Lakásba végülis kell cipő a tipegő baba lábára vagy nem? Mert annyi félét olvasni, hogy már nem tudom?

Figyelt kérdés
Mindenki dicséri az Elefanten cipőket, de a szandáljuk szerintem nem olyan szép, és nem egy járni tanulbaba lábára való. Nekem a siesta a legszimpatikusabb,de arra meg sokan azt mondják túlkorrigálja a lábat. Most akkor mi is van???
2011. aug. 28. 13:33
 1/10 anonim ***** válasza:
bentre nem kell, max egy csúszásgátlós zokni, kintre adj csak rá cipőt
2011. aug. 28. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

nekem 13 honapos a fiam, a laksásban 4 lépést tesz meg egyedül, amugy vezetgetni kell, 11 honaposan vettünk neki falcon cipöt, amit kintre sétához ráadoik de vagy mászik benne vagy kézenfogva jön. sztem bentre elég neki egy zokni vagy az sem, a fiam akkor lépeget csak egyedül ha nincs semmi a lábán, és még a gumi papucsban abban a kinai 1000 ft-ban.. drága cipöben nem mer, hiába taretja a bokáját, sztem amikor teheted hagyd mezitláb, ha hideg a kö nálatok adj rá egy zoknit vagy mamuszt kis idöre, de ne a lakásban tanuljon menni szandiban, semmi értelme.

ortopédus,

ja, és igen a sieste tulkorrigálja a lábat

2011. aug. 28. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm

én is úgy gondolom,hogy bentre nem kell

de kintre meg vennem kell msot egy sandit és csak a siestát látom stabilnak. Hát nem tudom....

2011. aug. 28. 13:53
 4/10 anonim ***** válasza:

szia!


Én bentre sosem adtam semmit a lábára zoknin kívül. Kintre az első szandinkat az Auchanban vásároltuk tiszta bőr volt 19-es méretű,(áprilisi születésű a fiam), ezt nyár elejéig hordta és márciusban vettük neki. A következőt nyár elején kapta, ez egy 20-as Elefanten. Én teljes mértékig megvagyok elégedve vele, puha a sarkánál, a talpa is párnázott.


Mikor nekünk is eljött az idő a lábbeli vásárláshoz sokat töprengtem milyet vegyek. Arra jutottam, hogy mivel először még úgy is csetlik-botlik, sokat kúszik, jobb egy olcsóbb, de jó minőségű szandi, cipő is. Utána mikor stabilan megy megéri a drágábbat venni. Első cipőnk Bobbi Shoes volt, a második Baren-schoes.

2011. aug. 28. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Bár minden baba más, én tegnap is leírtam egy kérdésben de most is leírom:


gyógytonrászunk tanácsára bentre is adunk szandit a lányomnak. mivel csúnyán tartja a lábfejét (hypotón) baba, így azt az utasítást kaptuk hogy bentre igenis adjunk rá szandált míg el nem kezd biztosabban járni.

De ez csak ami esetünk.

2011. aug. 28. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nekünk a szieszta vált be de az én fiamnak extra magas a lábboltozata,most 2és fél éves már bármelyik cipő jó rá!Én a kinaiba vettem kis gumipapucsot az nagyon bevált béka van az oldalán az nem olyan gagyi mint a többi és csak 1000ft! Szerintem ne vegyél szandit márkásat 2hónap és ennyi kiis nőtte!Inkább őszre vegyél kiscipőt:)
2011. aug. 28. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ja és még pár hét és vége a nyárnak!Bentre meg kiváló a zokni
2011. aug. 28. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Az enyém bent mezítláb van, kint is mezítláb, ha megyünk valahova, akkor pedig puhatalpúban van (Liliputi). Ha jön a hideg, akkor bentre is kap puhatalpút, mert nagyon hideg a kő.
2011. aug. 28. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

szerintem a láb fejlődéséhez nem kell cipő.

gondolj bele, több ezer éven át úgy fejlődött az ember, hogy mezítláb volt. a világon a gyerekek többsége sztem ma is cipő nélkül nő fel, engem ugyan meg nem lehet győzni arról, hogy szüksége van a fejlődő lábnak cipőre.

persze tudom, már 2011 van és az emberek cipőt hordanak. én kintre a siesta mellett tettem le a voksomat, mert a gyerekorvosunk ezt ajánlotta. megveszem újan, amikor kinövi, féláron eladom a vaterán. ugyanott vagyok anyagilag, mintha gagyi cipőket vettem volna.

benti cipőnek ilyet vettem:

[link]


ez olyan, mintha mezítláb lenne, mégis van valami a lábán. nagyon aranyos és szereti is, nem csúszik, nem izzad bele, bele lehet tenni a mosógépbe is.

2011. aug. 28. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

A lakásban zokni van rajta (télen vastagabb), kintre cipőt húzok a lábára. Ill. az udvaron mezítláb szaladgál, ha jó idő van.

1. kiscipője Siesta First Step volt. Én sem akartam ilyet venni, mert olvastam, hogy nem ajánlják már a Siestát...

De eleve csak ezt tudtam a lábára húzni (kb. 5 márkát néztünk még ezen kívül, egyik sem volt jó a lábára)

Nem bántam meg, hogy ezt vettük! Fogta a bokáját, hajlékony a talpa, és minimális - szinte észrevehetetlen - benne a harántemelő.

Nyárra Superfit szandit kapott - ettől nem dobtam el annyira az agyam.

Nyugodtan vegyél Siestát, ha jó a gyerkőc lábára!

Őszre én megint azt fogok venni.

2011. aug. 28. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!