Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 2 év körüli gyereketek hány...

2 év körüli gyereketek hány óra felé alszik délután? Egyáltalán szokott még aludni?

Figyelt kérdés

Kislányom sajnos elég későn délután alszik el,15-16 óra körül,egyszerűen nem akar(nem tud)korábban elaludni.

Nálatok ez hogyan zajlik?


Köszönöm a válaszokat előre is!


2011. jún. 16. 21:43
 1/8 anonim ***** válasza:
12 - fél 1-től 2-3 órát alszik minden nap.
2011. jún. 16. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Déltől 3ig alszik van, hogy 4 ig, már azóta igy van ez mióta a napi két alvás egyre csökkent.

Fontos, hogy aludjon, elvileg nem véletlen, hogy egészen az ovi végéig altatják őket. Kell egy ilyen korú gyereknek alukálni.


Biztos nem fárad el, vagy nem vagy vele elég határozott...Gondolom ha 4kor fekszik le akkor este jó későn megy ágyba. Nem jó a napirend, de te vagy a szülő a te kezedben az irányitás!!!!

2011. jún. 16. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én már nem nagyon aludtam nappal 2 évesen. Egyszerűen nem tudtam, csak éjjel. A mai napig nem szoktam nappal aludni, pedig már jócskán felnőtt vagyok, de semmi bajom nincs ettől.
2011. jún. 16. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Unokahugom két éves múlt, 2 hónapja bölcsis. Amióta jár, pontban délben alszik el (hétvégén is) és legalább fél 3-ig húzza. A bölcsiben 2-3 ottalvós nap után megtanulta, muszáj volt neki.


Szóval szerintem is szoktatás és határozottság kérdése. SOk sikert!

2011. jún. 16. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Általában 12.30 - 13.00-kor alszik el, és másfél órát alszik, de ha nagyon korán kelt reggel, akkor kettőt.
2011. jún. 16. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!


Egyáltalán nem így szoktattam,hogy ilyen későn aludjon.

kb 2 hónapja van így,előtte ő is mindig elaludt 12-13 óra környékén.Valamin változtatnom kell,megpróbálom előbbre hozni az altatást.Így hogy későn alszik,22-30 körül alszik el,de nagyon nehezen.(mostanában)

2011. jún. 16. 23:42
 7/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Nem lehet, hogy a meleg miatt. Némelyik felnőtt sem bír elaludni a melegben, egy kisgyereket pedig jobban meg tud viselni szerintem.

2011. jún. 17. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ebéd után 2-2,5 órát.

27 hónapos

2011. jún. 17. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!