Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 17 honaposom nem akart delutan...

17 honaposom nem akart delutan aludni. Masnal is volt ez igy? Ugye nem akar leszokni a delutani alvasrol? Ahhoz meg pinek talalom!

Figyelt kérdés
2011. júl. 28. 14:37
 1/9 anonim ***** válasza:
Hát pedig kezd szoktatni magad a gondolathoz, hogy csak egyszer fog aludni. Így is elég szerencsés vagy, hogy mostanáig kétszer aludt :) Fiam is kb ekkor kezdett nyűglődni ha nem volt elég fársztó a nap, és ilyenkor nem akart kétszer aludni. Aztán 19 hós korában végleg nem, volt pár nehezebb hét, amikor 1* másfél órát aludt, aztán azóta ált kihúzza két-három órára.
2011. júl. 28. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Utolso mondat: Ahhoz meg PICInek talalom.
2011. júl. 28. 14:40
 3/9 A kérdező kommentje:
Nem aludt egyszer sem ma!!! Mar 12 honapos koratol csak 1X alszik. Ugy ertettem, hogy ma napkozben nem aludt. Igy 3.45 fele meg mar nincs ertelme kinlodni tovabb, mert este muszaj aludnia.
2011. júl. 28. 14:42
 4/9 anonim ***** válasza:

még tényleg kicsi ahoz,hogy egésznap fent legyen.

reggel hánykor kel?

éjszaka hány órát alszik?

2011. júl. 28. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

7.30kor kelt, de mar tegnap este is nehezen aludt el, kb 8.45kor.

Eddig 6.30 korul kelt, most ezen a heten kezdte, hogy reggel kesobb kel. Delutan 1,5-2 orat szokott aludni. 3ig szoktam hagyni, mert kulonben nem alszik el este normalisan.

2011. júl. 28. 14:55
 6/9 xStefix ***** válasza:
Fogak?
2011. júl. 28. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

16 foga van, nem hiszem, hogy a tobbi 4 most jonne. Az meg tul korai lenne.

Ugy tunik masnak jol alszik a gyerkoce, csak en kinlodok az elaltatassal. :-S

2011. júl. 28. 18:54
 8/9 anonim ***** válasza:

ez mindig így volt? vagy csak a napokban alszik nehezebben? nem is mutatja az álmosság/fáradtság jeleit?

mindenestre ne add fel és tedd le a szokásos időbe délután.feküdj mellé,simogasd,mesélj neki.majd menj ki a szobából. egy kicsit én hagynám sírdogálni is,majd párperc múlva megvigasztalnám. majd megint kijönnék es ezt bár nagyon fárasztó addig játszanám amíg be nem alszik.de ez csak akkor válik be ha egyébként álmos..

2011. júl. 28. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Eslő vagyok: én úgy értettem, hogy de is alszik és a du-it kezdni elhagyni, bocsi.

Ne hagyd nem aludni. Annyiból lehet életkori sajátosság, hogy próbálégatják az akaratukat, fejlődik ezáltal a személyiségük. Azaz, tudnak nemet mondani, és ezt különböző helyzetekben letesztelik rajtunk. Nálunk is volt ilyen időszak. Az első nap 45 percig tartott a nappali altatás (egyáltalán nem akart aludni pár napja, de gázos volt a helyzet estére). Magunkra csuktam az ajtót és bennmaradtam vele. eleinte az ágyba sem tudtam betenni, sőt megölelni sem, úgy hisztizett. Én nyugodt maradnam és ahányszor csak láttam, hogy csillapodik, megdícsértem hogy ügyes, csillapodjon le, és elmondtam hogy kell neki az alvás, és most pedig az lesz, nem megyünk ki. Kb 20 perc után már az ölemben ülve sírdogált, majd újabb 10 perc után be tudtam tenni az ágyába, de gyakran felállt, és ilyenkor megöleltem, bíztattam hogy nyugodjon meg és pihenjen, itt vagyok vele. 45 perc után beájult. Másnap már csak az ágyas jelenet volt, az is csak 5 perces, harmadnap, mint a kisangyal ment aludni, és azóta is. Azt tartom jónak, ha vele vagy amíg zaklatott, de az ágyban próbálod alatatni, illetve arra rávezetni hogy egyedül aludjon el. Még kell neki a du-i alvas.

2011. júl. 29. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!