Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1299, -ért jó áron van a...

1299, -ért jó áron van a Huggies úszópelus? 108/db áron. A Pennyben van most, vegyek?

Figyelt kérdés
2011. jún. 17. 00:02
 1/4 anonim ***** válasza:

En a Pampers-t vettem 6 db-os csomagban 1100Ft bababoltban. (kb 185Ft/db)

Teljesen mindegy amugy a markaja, mert nem lesz sokat a gyereken. Ezek a pelusok nem szivjak be a vizet, de nem tartjak bent a pipit sem, csak a kakit. Azonnal le kell venni, ha a gyerek kijon a vizbol, hogy fel ne fazzon, ugyhogy egy nyaralason eleg sok elmegy belole.

2011. jún. 17. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

D-ben 1000 ft köröl van saját márkás, az is ugyanoylan jó, legutobb Müller-est vettem ugyanennyiért.


De kérdésedre válszolva szerintem jó árban van, ha arra jársz vedd meg.

2011. jún. 17. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mi 2 hete vettünk Huggies úszópelust a Müllerben 1800 Ft-ért, tehát a Pennyben tényleg jó áron van.
2011. jún. 17. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. :-) Néztem a DM-ben a Babyloveból is a nagyobb 109/db, úgyhogy veszek Huggiest. :-)
2011. jún. 18. 08:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!