Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Úszópelus vagy fürdőbugyi?

Úszópelus vagy fürdőbugyi?

Figyelt kérdés
Vettem a kislányomnak fürdőbugyit, hogy tudjon a tatai tóban pacsálni. Készülünk strandra, vettem úszópelust, de most nézem, hogy az is átengedi a pisit. Akkor mi értelme van? Feleslegesen vettem meg? :(
2011. júl. 16. 11:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
a kakit fogja meg. a pisi steril, semmi bajt nem okoz ha a medencébe pisil, de a kaki nem az. add csak rá!
2011. júl. 16. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Értem én, hogy a kakit meg kell fogni, de a fürdőbugyi is ezt a funkciót látja el, amit már korábban megvettem. Így értettem a feleslegest...
2011. júl. 16. 11:05
 3/11 anonim ***** válasza:
Milyen fürdőbugyi ez? Hogy fogja fel teljesen a kakit? Tényleg nem láttam még ilyet!
2011. júl. 16. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
23%
Első: a pisi NEM STERIL!!! Főleg, hogy áthalad az egész húgycsatornán.. Amikor kijön, már egyáltalán nem steril.
2011. júl. 16. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Még ugyan ne próbáltam a fürdőbugyit, de szerintem pont úgy megfogja a kakit, mint az úszópelus... Persze itt a kemény kakira gondolok, nem a hasmenésesre...
2011. júl. 16. 11:21
 6/11 anonim ***** válasza:

Hát nem hinném,hogy egy bugyi ugyanúgy megfogná!:)

Elég egy mozdulat és kiszalad belőle! Szerintem add rá a pelust!

2011. júl. 16. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Így, hogy megvettem mindenképp elhasználom majd a strandon. Köszi a válaszokat!
2011. júl. 16. 11:50
 8/11 anonim ***** válasza:

a pisi attól nem steril, hogy áthalad a hugycsatornán? hát ennek azért olvass utána...


"A pisi gyakorlatilag steril, amikor távozik a szervezetből. Nem más, mint egy kis víz, benne oldva ásványi sók és más, a szervezet számára épp feleslegben levő anyagok"


kérdező, ha nem szobatiszta még a babád, inkább pelust adj rá, nagyon kellemetlen lenne ha pont akkor jönne rá a hasmenés ami a bugyin átfolyna egyből

2011. júl. 16. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
48%
Tavaly a hugom kisfiának csak úgy átázott a kaki az úszópeluson,mint a huzat!!!!Ott szedegette a darabokat,meg futott ki a gyerekkel gyorsan átpelusozni...szóval szerintem egyre megy.Az én fiam igaz már szól ha kakálni kell...,én fürdőgatyót adok rá...sokkal olcsóbb.
2011. júl. 16. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én is fürdőbugyi, majd kint vagyunk, akkor tiszta, száraz pelus. HA megyünk újra a vízbe, de a fürdőbugyi még nem száradt meg, akkor úszópeló. Ne törődj a pisivel, csak a kaka ne menjen a vízbe lehetőleg.
2011. júl. 16. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!