Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 2 hónapos babátokat hogyan...

2 hónapos babátokat hogyan öltöztetitek a maihoz hasonló, meleg időben - otthon? Illetve az utcán?

Figyelt kérdés
Légyszi, részletesen írjátok le, milyen ruhadarabok kerülnek rá? Köszönöm!
2011. jún. 17. 12:05
 1/5 anonim ***** válasza:

kint:kis póló,pelenka,kis rövid nadrág vagy rövidujjú body

itthon: kis póló pelus vagy rövidujjúbody

2011. jún. 17. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ki mi csak korán 8 körül megyünk, és délután 5-6 körül, akkor rövid ujjú body, vékony zokni és a lábára textil pelenka, ha árnyékban vagyunk, akkor alváskor se legyen neki hűvös. Mondta a védőnő, hogy alváskor csökken a testhője, és így a nap sem éri a lábikóját. :)

Itthon szellőztetek, nem süt ide a nap egész nap, úgyhogy itthon is kb. ugyanez, ha elalszik meg rá a textil pelus, amikor ébren van, rugdos akkor csak rövid ujjú body. Itthon zokni nincs persze. 8 hetes a leányzó.

2011. jún. 17. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

itthonra nyári napozóban van, de ma pl csak egy pelenka volt rajta más semmi

utcára csinibe:) (kislány) kisruha, alá ujjatlan body, vagy van utcai csini napozóm. ujjatlan és rövidujju is... én ugyan nem öltöztetem agyon mert én azt vallom ha nekem melegem akkor neki is... ezért meg vessen meg aki akar...

2011. jún. 17. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

panelben lakom így itthon csak pelus

kint nyári vékony ruha esetleg vékony napozó

2011. jún. 17. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek!:) Mi is hasonlóan öltöztetjük, csak néha "bűntudatom" van, hogy vajon elég-e neki a kis body.

Ha vásárolni megyünk hipermarketbe, akkor szoktam még egy kis vékonyabb kantáros nacit is adni rá + zoknit, mert mindig hűvösebbnek érzem ott az időt.

2011. jún. 17. 15:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!