Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Két éves gyermeketek mennyi...

Két éves gyermeketek mennyi ideig ücsörög el nyugodtan a babakocsiban?

Figyelt kérdés
Voltunk nemrég egy kerti partin és barátnőm hozta a lassan kétéves kisfiát is.Most tanult meg menni,nagyon furcsán jár még.Kb olyan 3 órát voltak ott,ebből kettőt ült a kisfiú a kocsiban és elvolt ott egyedül.Nekem ez olyan fura,mert az én gyerekem pont annyi idős mint az övé,de nem tudnám beletenni egy álló babakocsiba,amiben aztán csak ott ücsörög.Pedig azt gondolom,hogy nyugodt gyerekem van.A ti ennyi idős gyermeketek menyi időt bír a kocsiban,ha az áll?
2011. jún. 17. 12:33
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Másfél éves koráig tologattam babakocsiban mert még nem tudott sokat gyalogolni akkor kb 1 másfél óra volt a max.

utánna már kikívánkozott belőle. de ha elfáradt visszaült - feltéve ha voltunk olyan sokáig úton -

2011. jún. 17. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Álló babakocsiba bemászik, max 2 percre. 20 hónapos. Gyalog járunk, 1,5-2 órát szoktunk gyalogolni kocsi nélkül.
2011. jún. 17. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Most 13 hónapos, de gyakorlatilag nem használjuk a babakocsit, inkább ő szeretné tologatni. Hozzáteszem az én gyerekem nem a nyugodt fajtából való. Csak és kizárólag úgy van el a babakocsiban egy fél órát, ha közben eszik valamit:)
2011. jún. 17. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Most 2 éves a kisfiam, Ő 13 hónaposan indult el egyedül, így már ha megáll a babakocsi egy percet sem akar benne maradni. Amíg megyünk addig el van, nézelődik, de van, hogy akkor is ki akar már szállni, inkább motorral jönne, vagy gyalog.

Szerintem ez a kisfiú azért ilyen ücsörgős, mert nem rég tanult meg járni. Azért ez elég késői...

Ritka az ilyen, de előfordul...

2011. jún. 17. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

2 éves, és álló babakocsiba szerintem 1 percig sem lenne el. Hacsak nem nézné közben a kedvenc meséjét, de akkor is csak max 10 percig.

Ez tényleg fura, de ha nemrég tanult meg járni, akkor lehet hogy minden későn indul meg nála. Az is lehet hogy fél év múlva már ő is belejön a szaladgálásba.

2011. jún. 17. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Már az fura kicsit hogy most tanul járni,na de az hogy 2 órát elül a kocsiban??! Szerintem ott valami nem okés,én lányom 39 fokos lázzal sem ülne ott addig egy helyben.
2011. jún. 17. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Az a baj,hogy tényleg azt gondolom,hogy valami "nem oké".Azon kívül,hogy eszik,nem csinál semmit.Nem kommunikál,nem játszik igazán,csak ül és rengeteget eszik.
2011. jún. 17. 13:00
 8/14 anonim ***** válasza:

1,5 évesem elég sokáig tud ücsörögni a babakocsiban ha mondjuk kirándulunk. de álló kocsiban nem tudom, nem teszem be, nem hinném,hogy élvezné.

maga az, hogy 2 évesen indult el már arra utal, hogy valami nincs rendben. nyilván ezzel a szülők is tisztában vannak mert ha 1,5 évesen még nem jár, kötelezően kivizsgálják.

2011. jún. 17. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Az a baj,hogy nem tudják.Szerintük minden rendben van,nemrég el akarták vinni dokihoz,de közben "elindult",úgyhogy nem viszik sehová.Nyilván nem az én feladatom szólni nekik,de mindenki csak a hátuk mögött sutyorog,szólni senki nem mer.Ők meg büszke szülők,hogy milyen szép nagy és okos gyerekük van és milyen jó az étvágya.Képet nem szeretnék feltenni róla,de az arca is olyan kis bamba.Nem bántásból,de remélem értitek,amit mondok.
2011. jún. 17. 13:10
 10/14 anonim ***** válasza:

persze, hogy értem. és így van, nem is nektek kéne szolnotok hanem a gyerekorvosnak kéne észrevennie!

van egy ismerősöm, oxigénhiánnyal született a babájuk, most 2 éves, hasonló tünetei vannak :( pedig 1,5 éve járnak vele tornára, foglalkozásokra :(

2011. jún. 17. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!